Katowice Koszutka
ul. Stefana Okrzei
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
530 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
7260
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Koszutka, ul. Stefana Okrzei. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania mam mieszkanie na Koszutce w pobliżu kina Kosmos położone w kamienicy z lat 50 na 3 piętrze z windą. Budynek 6-piętrowy, wykonany z cegły, świeżo odremontowany. W otoczeniu sklepy spożywcze, przychodnie, apteka, kino, szkoły i przedszkola i miejsca do spacerowania. Wokół dużo zieleni. Do tramwaju 10 min, do autobusu 3 min.

Mieszkanie składa się z 4 pokojów, kuchni, łazienki i ubikacji. Powierzchnia 73,3 m2 zgodnie z wymiarowaniem. Przybliżony schemat mieszkania jest dołączony do zdjęć. Osobno wymiarowana jest ok. 6 m2 piwnicy. Wysokość mieszkania to ok. 2,8 m. Posiada wymienione okna, instalację grzewczą i gazową. Podłogi w pokojach są wykonane z parkietu bukowego. W części kuchennej i sanitarnej – wykładziny. Część kuchenna i sanitarna wymagają remontu, natomiast pokoje odmalowania.
W mieszkaniu wciąż znajdują się meble, które stopniowo znajdują nowych właścicieli.

Mieszkanie sprzedajemy bez pośredników.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m²
  • 3 piętro w 6-piętrowej kamienicy z windą z 1950 roku
  • Katowice, Koszutka, ul. Stefana Okrzei
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Katowice Koszutka, Stefana Okrzei Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.