Ogłoszenie usunięte

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Złota Łódź Widzew

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Złota. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Widzew ul. Złota · 4 piętro

-
-
59
2 pok.
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam jasne i przestronne mieszkanie z klimatem - oryginalny parkiet i klasyczne okna ze szprosami.

Lokalizacja:
ul. Złota 9 Łódź - okolice Nowego Centrum Łodzi
IV piętro bez windy
Zamykana brama wraz z odnowionym podwórzem

Powierzchnia 59,61 m2:
- 2 pokoje (4 duże okna)
- kuchnia (1 duże okno)
- łazienka
- przedpokój
- balkon

Prace wykonywane (WLICZONE W CENĘ):
- montaż nowoczesnych drzwi antywłamaniowych wysokiej klasy
- montaż nowoczesnych, oszczędnych okien ze szprosami zachowującymi oryginalny klimat
- montaż OGRZEWANIA MIEJSKIEGO
- montaż nowej wentylacji i komina w mieszkaniu
- montaż nowego przyłącza elektrycznego trójfazowego

W pobliżu liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoła, przedszkole, park.
Spacerem 14 minut do Monopolis i 24 minut do ul. Piotrkowskiej i Galerii Łódzkiej.
Przystanki tramwajowe/autobusowe linii: 4,8B,18,60A,61,80,83,96A.

Cena: 325 000 zł (5 452 zł/m2) do negocjacji

Został wykonany indywidualny projekt przebudowy przez renomowaną pracownię MYOU, wyspecjalizowaną w nowoczesnych wnętrzach.
Projekt zakłada użycie materiałów wysokiej jakości, przesunięcie ściany w sypialni, nowoczesną przestrzeń biurową, położenie nowych instalacji wewnętrznych elektrycznych oraz hydraulicznych, zabudowy meblowe wykonane na zamówienie w firmie stolarskiej.

Plan (wizualizacja projektu na ostatnich zdjęciach):
- duży salon z aneksem kuchennym
- sypialnia z garderobą
- duża łazienka z wanną i prysznicem
- przedpokój z szafami wnękowymi

Projekt oddam bezpłatnie (rynkowa wartość to ok. 10 000 zł).

Zapraszam do kontaktu:
Krzysztof

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,61 m² balkon, aneks kuchenny
  • 4 piętro w kamienicy bez windy
  • Łódź, Widzew ul. Złota

Aktualne mieszkania na sprzedaż

11
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Widzew, ul. Stanisława Czernika

299 000

45

3 pok.

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Widzewie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę handlowo-usługową. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, pary, lub jako inwestycja na wynajem. Lokal w...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Szpitalna

289 000

37

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w bloku 37m2, blok po termomodernizacji w 2025, dwa pokoje , balkon kuchnia , łazienka z ubikacją , mieszkanie do odświeżenia lub remontu w zależności od wymagań. Świetna lokalizacja do Piłsudskiego 6minut , żłobek ,przedszkole , szkoła , orlik 5minut drogi, sklepy itp też blisk...