Bytom Śródmieście
ul. Stefana Batorego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
136 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
3778
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam, na sprzedaż mieszkanie składające się z przedpokoju, łazienki, kuchni w której można zrobić salon ( jadalnie ) i sypialni. Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji , przy ul. Batorego , blisko parku , centrum miasta oraz komunikacji miejskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze ( do mieszkania nie prowadzą żadne schody co jest bardzo dużym plusem dla rodziny z dzieckiem lub osoby niepełnosprawnej ).
Centralne ogrzewanie podłogowe , nowe instalacje, nowy piec gazowy, generalny remont był przeprowadzony rok temu . Niski czynsz do Wspólnoty mieszkaniowej.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36 m²
  • parter w kamienicy
  • Bytom, Śródmieście, ul. Stefana Batorego
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Bytom Śródmieście, Stefana Batorego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.