Wielkie Zajączkowo

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
170 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
2125
Piętro
1
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Wielkie Zajączkowo. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Wielkie Zajączkowo jest to miejscowość oddalona od Grudziądza o około 8km. Mieszanie usytuowane na I piętrze w budynku wielorodzinnym. Składa się z 3 pokoi,kuchni łazienki oraz spiżarni. Do mieszkania należy piwnica w której znajduje się piec CO. Oprócz tego do oferty sprzedażowej wlicza się także garaż oraz ogródek. Możliwość pozostawienia mebli. Cena 170000 do niewielkiej negocjacji

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym bloku
  • Wielkie Zajączkowo
  • Piwnica, garaż/miejsce parkingowe, ogródek
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wielkie Zajączkowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.