Łódź Bałuty
ul. Traktorowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
439 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
8985
Piętro
4 / winda
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Traktorowa. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie położone na 4 piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej Nowe Złotno przy ul. Traktorowej w Łodzi składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki o metrażu 48,86m2. Z każdego pokoju jest wyjście na taras.

Mieszkanie jest nowo wyremontowane -gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne. Łazienka całkowicie wykończona oraz kuchnia umeblowana (w tym nowa płyta indukcyjna).

Co najważniejsze w mieszkaniu nikt nigdy nie mieszkał!

Do mieszkania przynależy bezpośrednio taras o metrażu 15,10m2. Okna na zachód. Lokal znajduje się wewnątrz osiedla, z daleka od ulicy Traktorowej. Wysokość mieszkania 2,70m2. Teren budynku jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony 24/h, na pięknie urządzonym patio znajduje się plac zabaw.

Okolica jest bardzo spokojna, cicha i zielona. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, medyczna, szkoły, przedszkola, rekreacyjna ( kluby fitness, baseny, itp.) oraz parki. W niedalekiej okolicy jest przystanek autobusowy, tramwajowy oraz stacja Łódź - Żabieniec.
W budynku jest winda z poziomu parkingu podziemnego a w mieszkaniu światłowód oraz drzwi antywłamaniowe.

Cena 439 000 zł.
Czynsz niecałe 400 zł msc

Jest możliwość dokupienia dodatkowo miejsca postojowego w garażu podziemnym zlokalizowanym przy wejściu do windy oraz komórki o metrażu 3,70m2 znajdującej się na tym samym piętrze co mieszkanie.

Odrębna własność z księgą wieczystą, Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.

Nieruchomość dostępna od zaraz.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,86 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2015 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Traktorowa
  • Taras, piwnica, miejsce w hali garażowej, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do wykończenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: internet, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Bałuty, Traktorowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.