Łódź Górna
ul. Waleriana Łukasińskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
700 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
8750
Piętro
6 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2012
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Przedstawiamy luksusowy apartament w wyjątkowej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa duże parki. Jednocześnie bliskość ulic Rzgowskiej, Kilińskiego i Dąbrowskiego sprawia, że miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane. Osiedle jest zamknięte z ochroną i monitoringiem. Pośrodku znajduje się zielone patio.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i garderoby. Okna w mieszkaniu skierowane na wschód, południe i zachód co sprawia, że jest przez cały dzień widne i nasłonecznione. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie. Posiada min. klimatyzację, bezkluczowy system drzwi wejściowych i instalację alarmową.

Mieszkanie można nabyć w pakiecie z dużym (16 m2) pomieszczeniem gospodarczym i dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym położonymi przy wejściu do klatki za dodatkową opłatą.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m²
  • 6 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 roku
  • Łódź, Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego
  • Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Górna, Waleriana Łukasińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.