Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
al. Jana Pawła II 61 Warszawa Wola

Biuro Warszawa Wola, al. Jana Pawła II. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Wola al. Jana Pawła II 61

4 900
51 zł/m²
97
Warszawa Wola, Jana Pawła II 61 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 97 m2 brutto.

Lokal składa się z open space, jednego gabinetu, aneksu kuchennego i łazienki.

Biuro wyposażone jest w system klimatyzacji.

Powierzchnia znajduje się na 7. piętrze budynku biurowego, w budynku funkcjonują 2 windy.

Po wyprowadzce ostatniego najemcy, powierzchnia została całkowicie odmalowana i wymieniona została wykładzina na całej powierzchni.

Lokal dostępny jest od zaraz.

Czynsz wynosi 4.900 PLN netto + 23% VAT.

Poza czynszem najemca dodatkowo pokrywa koszt opłaty eksploatacyjnej (ok. 2.015 PLN netto + 23% VAT) oraz koszt mediów według zużycia.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia dwóch miejsc parkingowych na parkingu podziemnym w budynku.

Wymagana jest kaucja.

  • al. Jana Pawła II 61, Warszawa Wola  
  • Do wynajęcia biuro o powierzchni 97 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu