Ogłoszenie usunięte

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
Wola Warszawa

Biuro Warszawa Wola. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Warszawa Wola

-
-
123

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 123,58 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Browarów.

Lokal składa się z następujących pomieszczeń:

1. Recepcja/komunikacja: 19 m2,
2. Kuchnia: 4,6 m2
3. Pomieszczenie techniczne: 2,3 m2,
4. Open space: 38,2
5. Biuro: 17 m2,
6. Biuro: 25,1 m2,
7. Sala konferencyjna: 7,7 m2.

W budynku znajduje się recepcja z ochroną, winda, budynek jest monitorowany całą dobę.

Oferta obejmuje:

Elastyczne układy biur Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcyUmeblowane, gotowe przestrzenie, idealne dla firm poszukujących komfortowych i dobrze skomunikowanych miejsc do pracyMiejsca parkingowe są dostępne na parkingu podziemnym, ale ich wynajem nie jest obligatoryjnyWiele udogodnień np. otwierane okna i balkony, klimatyzacja, sieć LAN, pryszniceDoskonałą lokalizację w sercu biznesowej części miasta

WARUNKI NAJMU:
- Kaucja w wysokości 3 czynszów brutto.
- Minimalny okres najmu 12 miesięcy.

CAŁKOWITY CZYNSZ: 14982,48 PLN + VAT.

KALKULATOR CZYNSZU:
1) 78 PLN / m2 - opłata za powierzchnię biurową netto 123,58 m2 + powierzchnię części wspólnej, której współczynnik wynosi 13% - 16,07 m2. Całkowita wynajmowana powierzchnia brutto wynosi 139,65 m2 ( łącznie 10892,34 PLN + VAT )

2) 25 PLN/m2 - opłaty serwisowe i eksploatacyjne, w skład których wchodzą m. in: ochrona, media, wywóz odpadów, serwis sprzątający 2 x w tygodniu.
( łącznie 3491,14 PLN + VAT )

3) 599 PLN + VAT - internet światłowodowy oraz tabliczka z logo firmy w recepcji.

OPŁATY DODATKOWE:
- Energia elektryczna według zużycia.
- Dodatkowe miejsce parkingowe: 690 PLN + VAT

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie [www]):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie [www] znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! [www]

  • Warszawa Wola  
  • Do wynajęcia biuro o powierzchni 123,58 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  

Aktualne nieruchomości komercyjne na wynajem

19
Lokal Warszawa Wola, ul. Łucka

12 200

64

GOTOWY BIZNES: Salon Premium / Akademia / Gabinety przy Placu Europejskim. Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy, wykończony w standardzie Premium. Lokal zlokalizowany jest w ścisłym biznesowym centrum Warszawy ("Warszawski Manhattan"), bezpośrednio naprzeciwko wejścia do Hotelu Hilton (Plac Europe...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Warszawa Wola

9 250

199

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym na Woli. Idealny pod Beauty, szkołę tańca, fitness itp. Lokal dwupoziomowy: parter 48,22m2, poziom,49 m2. Na poziomie -1 pomieszczenie 109 m.kw. Lokal narożny, z wejściem bezpośrednim z chodnika. Wykończony w bardzo wysokim sta...