Warszawa
ul. Emilii Plater
biuro do wynajęcia

Cena (miesiąc)
1 160
Powierzchnia
10
Czynsz (dodatkowo)
-
Warszawa · 1 160 zł
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 1
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 2
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 3
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 4
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 4
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 1
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 2
Biuro Warszawa, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 3

Znajdź własne biurko w lokalizacji Regus Financial Centre
Współdziel powierzchnię biurową z osobami o podobnym sposobie myślenia. Nasze przestrzenie coworkingowe zostały zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach z myślą o ułatwieniu współpracy. Zarezerwuj własne biurko lub przyjdź bez rezerwacji i skorzystaj z opcji „hot desking”, aby otworzyć się na nowe możliwości.
Położone w samym sercu Warszawy Warszawskie Centrum Finansowe to doskonała lokalizacja biznesowa oferująca najnowocześniejsze powierzchnie biurowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prywatnego biura, przestrzeni coworkingowej czy sal konferencyjnych, to centrum zaspokoi różne wymagania biznesowe z elastycznością i profesjonalizmem. Warszawskie Centrum Finansowe to nie tylko przestrzeń biurowa. To strategiczna lokalizacja, która oferuje wygodę, elastyczność i prestiżowy adres biznesowy w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Warszawy.

Wybierając przestrzeń coworkingową Regus, zyskujesz:
• dostęp do naszej globalnej sieci obejmującej tysiące lokalizacji na całym świecie;
• wsparcie ze strony wysoce wykwalifikowanego personelu recepcji i zespołu obsługi;
• bezpieczne łącze Wi-Fi i technologię klasy biznesowej;
• dostęp do drukarek i pomocy administracyjnej;
• usługi w zakresie sprzątania, media i ochronę;
• własne biurko z możliwością rezerwacji na godziny, dni lub miesiące;
• wybór między planem otwartym a biurem współdzielonym;
• możliwość zajęcia własnego biurka zarezerwowanego tylko dla Ciebie;
• możliwość nawiązywania kontaktów i uczestniczenia w regularnie organizowanych wydarzeniach dla społeczności;
• możliwość dokonywania rezerwacji i zarządzania kontem za pośrednictwem naszej łatwej w obsłudze aplikacji.

Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Wyślij zapytanie

  • ul. Emilii Plater, Warszawa
  • Do wynajęcia biuro o powierzchni 10 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.