Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Ostrobramska 126 Warszawa Praga-Południe

Lokal Warszawa Praga-Południe, ul. Ostrobramska. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska 126

7 600
88 zł/m²
86
Warszawa Praga-Południe, Ostrobramska 126 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Odstąpię lokal użytkowy WARSZAWA

Lokalizacja: Praga Południe, ul. Ostrobramska 126

Opis lokalu:
- Powierzchnia: 86 m²
- Parter w ciągu lokali usługowo-handlowych
- Duże witryny zapewniające dobrą widoczność
- Klimatyzacja
- Wejście bezpośrednio z ulicy
- Przestronne wnętrze, możliwość aranżacji zgodnie z potrzebami najemcy
- Duże zaplecze
- Darmowy parking
- Cena wynajmu: 7600 zł netto
- Koszty eksploatacyjne: ok. 1100 zł

Atrakcyjnie położony lokal na parterze nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, wzdłuż dobrze prosperującego pasażu handlowo-usługowego. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję, a stały ruch pieszy gwarantuje widoczność i potencjał do pozyskiwania klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu dostępne są darmowe miejsca postojowe.

  • ul. Ostrobramska 126, Warszawa Praga-Południe  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 86 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu