Gdańsk Śródmieście
ul. Pańska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska
Cena
2 101 875
Powierzchnia
112,10 m²
Cena za m²
18 750
Piętro
2
Rok budowy
1962
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 16 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 17 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 18 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Pańska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Mieszkanie o powierzchni 112,1m2, podzielone na 2 osobne, w pełni samodzielne, identyczne apartamenty, każdy z nich o powierzchni 55m2, rozdzielone wewnętrznym korytarzykiem 2m2 z szafą. Apartamenty są wyposażone tak samo i są lustrzanym odbiciem.

Lokal mieszkalny nie posiada żadnych obciążeń, jest własnością prywatną z jedną księgą wieczystą (bez formalnego podziału na dwa mieszkania). Gruntowny remont mieszkania w 2016 roku.

Mieszkanie jest bezczynszowe, dzięki czemu oszczędzasz kilka, jak nie kilkanaście tysięcy co roku. Kamienica przeszła w 2015 roku remont elewacji, parkingu na prywatnej posesji oraz odświeżona została klatka schodowa. W chwili obecnej nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.
Kamienica wybudowana w latach 60-tych.

Oba Apartamenty i wejście główne wyposażone w zamki kodowe z możliwością zdalnego programowania dla każdego gościa osobno, z dokładną datą i godziną rozpoczęcia i zakończenia obowiązywania kodu.
W każdym z apartamentów jest duża sypialnia (ok. 20m2) oraz salon (ok. 27m2) z aneksem kuchennym, jadalnią i balkonem. Łazienki z kabinami prysznicowymi.

Apartamenty połączone małym, wewnętrznym korytarzykiem, w którym znajduje się zabudowa z zamykanymi szafkami, w których można przechowywać odkurzacz, środki czystości, deskę do prasowania, pościel czy żelazko i inne elementy wyposażenia wykorzystywane wspólnie w obu Apartamentach. Wewnętrzny korytarzyk sprawia, że Apartamenty można łączyć, wykorzystywać wspólnie bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Podłączona telewizja kablowa Canal+, Internet, monitoring parkingu oraz wejścia do apartamentów.
Każdy z apartamentów posiada własne ogrzewanie gazowe. Licznik gazowy i elektryczny – wspólny (istnieje możliwość założenia podlicznika), natomiast osobne są wodomierze na każde z mieszkań.
Niewielki balkon podzielony na 2 części z pięknym widokiem na Halę Targową, Kościół Św. Mikołaja i wieżę Kościoła Mariackiego.
Okna z jednej strony wychodzą na spokojną ul. Pańską, z drugiej na Park Kobzdeja.
Klatka schodowa wejściowa do kamienicy z domofonem i osobnymi kodami wejściowymi do obu apartamentów.

W kamienicy znajdują się jedynie 4 lokale mieszkalne, a sprzedawana nieruchomość zajmuje całe piętro. Wejścia do lokali handlowych na parterze odbywa się przez inne, niezależne wejścia od frontu kamienicy.
Sprzedaję z udziałem 219/1000 w działce o powierzchni 337m2 na którym stoi kamienica oraz podwórko z parkingiem.

Do mieszkania przynależy indywidualne miejsce parkingowe na wewnętrznym, zamykanym bramą podwórku, z blokadą parkingową, na który istnieje możliwość wjazdu nawet podczas Jarmarku Dominikańskiego. Parking znajduje się bezpośrednio przed wejściem do kamienicy. Dodatkowo na terenie wewnętrznym jest jedno miejsce ogólnodostępne. Istnieje też możliwość za niewielką opłatą wynajęcia od sąsiada nieużywanego drugiego miejsca obok.
 
Sprzedaję sprawnie działający biznes najmu krótkoterminowego, z wyrobioną marką, FB (prawie 900 obserwujących), stroną, domeną, logo, publikacją oferty na Booking (wysokie noty) oraz Nocowanie, z bazą stałych, powracających klientów. Możliwość pozostawienia całego wyposażenia Apartamentów, co czyni je gotowymi do natychmiastowego wynajmu.

Świetnie nadają się do zamieszkania zarówno przez 2 rodziny, jak i przez jedną, z przeznaczeniem drugiego Apartamentu na wynajem lub do wynajmu krótko- czy długoterminowego.

Oba Apartamenty (jeden o nazwie Apartament przy Hali, drugi – Apartament przy Mikołaju) funkcjonują z powodzeniem pod marką: Bajkowy Gdańsk.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 112,10 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy z 1962 roku
  • Gdańsk, Śródmieście, ul. Pańska
  • Balkon, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Gdańsk Śródmieście, Pańska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.