Kraków Nowa Huta
os. Stalowe
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
465 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
7799
Piętro
5 / winda
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Stalowe. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 59,62m2, składające się z 3 pokoi i ślepej kuchni, z dużym potencjałem do przerobienia na salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i garderobę. Mieszkanie przestronne, usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, cena do niewielkiej negocjacji.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Agencje nieruchomości proszę o nie dzwonienie.
Mogę przesłać większą ilość zdjęć.

Bardzo dobra lokalizacja, blisko nad Zalew Nowohucki, w okolicy teatr Łaźnia Nowa, przychodnie, szkoły, przedszkola. Spacerem 2 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego Struga.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,62 m²
  • 5 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1960 roku
  • Kraków, Nowa Huta, os. Stalowe
  • Aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Nowa Huta, os. Stalowe Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.