Kraków Nowa Huta
ul. Bulwarowa 31A
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
650 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
12500
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2014
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Nowa Huta, ul. Bulwarowa 31A. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Witam
Mam do sprzedania słoneczne trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem i jadalnią ok. 26 m, sypialni 9 m oraz pokoju w który w tym momencie pełni funkcję garderoby i pokoju gościnnego 10 m. Mieszkanie jest narożne , dzięki temu z każdego pokoju jest wyjście na ponad 80 metrowy ogródek. Największa zaletą mieszkania jest brak sąsiadów , co daje poczucie mieszkania z dala od zgiełku miasta. Mieszkanie świeżo odmalowane. Cena do negocjacji. BEZ POŚREDNIKÓW !!!!!

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2014 roku
  • Kraków, Nowa Huta, ul. Bulwarowa
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Nowa Huta, Bulwarowa 31A Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.