Łódź
ul. Traktorowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
348 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
6620
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1968
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Traktorowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na czwartym piętrze przy ul. Traktorowej. Nieruchomość o powierzchni 52,57 m2 jest w pełnym rozkładzie, z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w stanie do remontu, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. W przedpokoju miejsce na szafy w zabudowie. Niskie koszty utrzymania. Czynsz około 390zł - bez wody. Blok położony w środku osiedla, więc jest cisza i spokój. Blisko Lidl, Biedronka, osiedlowe sklepy. Mieszkanie idealne dla młodych ludzi, rodziny z dziećmi. Zapraszam na prezentację. Cena do negocjacji.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,57 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1968 roku
  • Łódź, ul. Traktorowa
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, Traktorowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.