Ogłoszenie usunięte

Gdynia Wielki Kack
ul. Górnicza
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Na sprzedaż oferowane jest mieszkanie 5-pokojowe o łącznej powierzchni około 128 m2, mieszczące się na III piętrze kameralnego IV piętrowego budynku – inwestycja „Villa Fikakowo”. Jest to mieszkanie jednopoziomowe, z wydzieloną kuchnią, dwiema łazienkami (większa łazienka wyposażona w wannę i bidet, mniejsza w prysznic, w obu łazienkach toaleta) oraz dwoma dużymi balkonami. Ekspozycja mieszkania to w większości strona południowa, salon północny zachód.
Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym, neutralnym stylu; oddane do użytku w 2010 r., kupione od dewelopera; zamieszkanie możliwe bez remontu, poza zainstalowaniem kilku punktów oświetleniowych (oczka w jednej z łazienek i w kuchni) oraz ewentualnym odświeżeniem ścian w dwóch pomieszczeniach. Wysoka jakość stałych elementów wykończenia - w części pokojowej podłogi z drewna (iroko, bambus), stolarka drzwiowa i okienna drewniana, w jednej z łazienek dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną z piekarnikiem, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową w zabudowie oraz lodówkę wolnostojącą inox wkomponowaną w zabudowę szaf. W mieszkaniu urządzono dwie garderoby z zabudową. W mieszkaniu zasadniczo brak mebli wolnostojących – poza zabudową, możliwość pozostawienia lodówki i pralki oraz kanapy rozkładanej do spania, opcjonalnie łóżka z komodą i stolikami nocnymi z sypialni. Stan mieszkania pozwala na swobodę aranżacji przestrzeni własnymi meblami, co pozwala na optymalne dopasowanie wnętrza do indywidualnego gustu i potrzeb.
Mieszkanie sprzedawane jest z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską o pow. około 5 m2, znajdującą się przy miejscu postojowym – dodatkowo płatne za cenę 55 000 zł. Jest możliwość parkowania drugiego samochodu na miejscach ogólnodostępnych w drugiej części hali garażowej bądź przy ulicy.
Komfort życia znacząco podnosi winda dojeżdżająca na poziom hali garażowej, jak również otoczenie budynku - kameralna okolica, widok z okien salonu na las, bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz węzła Chwaszczyno; w pobliżu plac zabaw, boisko, centrum osiedlowe Fikakowo (sklepy osiedlowe, fitness, dwa markety), przystanek trolejbusowy.
Stan prawny lokalu to pełna własność z wydzieloną księgą wieczystą. Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio przez właścicieli, pośrednikom uprzejmie dziękujemy.
Kontakt pod nr tel.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66§1 kodeksu cywilnego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 128 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku
  • Gdynia, Wielki Kack, ul. Górnicza
  • Balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
ponad tydzień temu
19
Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Wielki Kack, ul. Lipowa

Gdynia Wielki Kack ul. Lipowa Mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje 92 4 piętro Bez pośrednika
1 350 000
14 674 zł / m²
ponad miesiąc temu
7
Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Redłowo, ul. Legionów

Gdynia Redłowo ul. Legionów Mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje 116 1 piętro Bez pośrednika
1 502 000
12 992 zł / m²
ponad miesiąc temu
18
Mieszkanie 6-pokojowe Gdynia Dąbrowa, ul. Miętowa

Gdynia Dąbrowa ul. Miętowa Mieszkanie na sprzedaż

6 pokoi 126 1 piętro Bez pośrednika
1 430 000
11 349 zł / m²
ponad miesiąc temu
15
Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia Dąbrowa, ul. Miętowa

Gdynia Dąbrowa ul. Miętowa Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 126 1 piętro
1 480 000
11 746 zł / m²
ponad miesiąc temu
14
Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Działki Leśne, ul. Warszawska

Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska Mieszkanie na sprzedaż

5 pokoi 90 4 piętro
1 399 000
15 544 zł / m²
3 dni temu
10
Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Redłowo, al. Zwycięstwa

Gdynia Redłowo al. Zwycięstwa Mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje 87 5 piętro
1 400 652
16 053 zł / m²