Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Załom Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 879 zł/m² 5 ofert
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Załomu - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Załomie można kupić lub wynająć za 50 tys zł, a najdroższe za 540 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 388 tys zł.

5
Mieszkanie 2-pokojowe Załom

445 000

49

2 pok.

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,26 m², położone w zielonej części szczecińskiego Prawobrzeża, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Układ pomieszczeń: Duży, ustawny i słoneczny salon z wyjściem na duży balkon. Komfortowa sypialnia. Osobna kuchnia. Łazienka oraz oddzielne WC...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Załom, ul. Domowa

399 000

1336

Na sprzedaż działka otoczona zabudową jednorodzinną. Powierzchni 1398m2, nr ewidencyjny: 221/208, obręb Załom. W drodze wszystkie media: woda, gaz. Na działce skrzynka elektryczna. Droga dojazdowa publiczna, utwardzona. Super lokalizacja: ul. Domowa, początek Załomiu, blisko przystanek autobusowy....

Zobacz ogłoszenie
20
Mieszkanie 2-pokojowe Załom, ul. Parkowa

520 000

54

2 pok.

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze w zadbanym budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, idealnej do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni, - sypialni, -...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Załom

540 000

3000

Sprzedam ładną działkę rolną o powierzchni 3000 m² w Załomiu. Działka położona jest w bliskiej odległości powstającego osiedla domków jednorodzinnych (zdjęcie mapy geodezyjnej nr 225/13), otoczona z trzech stron lasem, w cichej i spokojnej okolicy. Cena bardzo atrakcyjna, wynosi 180 zł za m² (możl...

Zobacz ogłoszenie
6
Lokal Załom

50 000

200

Sprzedam sklep spożywczo przemysłowy na ulicy Produkcyjnej z zapleczem socjalnym. Dzierzawa terenu od spoldzielni. Dobra lokalizacja hale produkcyjne oraz bloki i domki w pobliżu. Nadaje się również na inną działalność gospodarczą. Zapraszam do kontaktu telefonicznego celem umówienia się na spotkan...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
16
Działka budowlana Niedźwiedź

275 000

903

Działka budowlana 903 m² | Niedźwiedź, gm. Kobylanka | pozwolenie na budowę Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 902 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Kobylanka, powiat stargardzki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorod...

Zobacz ogłoszenie
13
dom wolnostojący, 4 pokoje Niedźwiedź

1 400 000

203

4 pok.

Sprzedam dom wolnostojący, przy lesie , w Niedźwiedziu. Sprzedam dom w wyjątkowym miejscu , w otoczeniu lasu, ale tylko 5minut minut jazdy od granicy miasta. Dom o klasycznej bryle, z dużym garażem ( 23m2) i zagospodarowanym ogrodem. Na parterze: wiatrołap, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, ...

Zobacz ogłoszenie
14
dom wolnostojący, 4 pokoje Kliniska Wielkie

1 690 000

190

4 pok.

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 190 m², położony na działce o powierzchni 1229 m², zlokalizowany w miejscowości Kliniska Wielkie (gmina Goleniów). Budynek wybudowany w 2013 roku, w technologii tradycyjnej, murowanej. Dom jest użytkowany i utrzymany w do...

Zobacz ogłoszenie
6
bliźniak, 4 pokoje Pucice, ul. Lipowa

849 000

103

4 pok.

ZAMIESZKAJ KILKA KROKÓW OD LASU – NOWY BLIŹNIAK W SZCZECINIE (ZAŁOM/PUCICE) Lokalizacja: Załom(Pucice, Szczecin) Spokojna, zielona część miasta, bezpośrednio przy lesie, z szybkim dojazdem do centrum Szczecina oraz w bliskiej odległości od jeziora Dąbie. Cena:zł (cenazł dotyczy Budynku 1A i cena ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Niedźwiedź

220 000

1566

Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę. Otoczona drzewami, oferuje wyjątkowy klimat i śpiew ptaków o poranku. Powierzchnia działki to 1566 m2- idealny metr...

Zobacz ogłoszenie
13
Działka inwestycyjna Komarowo

215 000

5998

Oferuję Państwu niedrogą, dużą działkę komercyjną w bezpośredniej bliskości Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Działka posiada pełne uzbrojenie i może być wykorzystana na każdą działalność , tj budowę hali, magazynu , zakładu przemysłowego, usługowego oraz na budownictwo mieszkaniowe wielorodzin...

Zobacz ogłoszenie
15
Lokal Kliniska Wielkie

2 500 000

700

Do sprzedania obiekt wolnostojący na działce 1500m/2 - ogrodzony. Obiekt ma dwie bramy wjazdowe na duże auta, oraz osobne wejście dla pracowników - obsługi. Jest wydzielone mieszkanie dla właściciela lub obsługi wykonane w roku 2022 z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem - dwie sypialnie plus salon ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Czarna Łąka

155 000

747

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną ,położoną w Czarnej Łące(powiat goleniowski). Działka znajduje się około 450 m od jeziora Dąbie w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych ,ładnie komponujących się z krajobrazem. Sama miejscowość Czarna Łąka otulona jest kompleksem lasów Kliniska Wi...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Czarna Łąka

139 900

701

Przedstawiamy Państwu ofertę działki o powierzchni 701 m2, położoną nad jeziorem Dąbie. Ta atrakcyjna nieruchomość posiada już wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną, co oznacza, że jest gotowa do zagospodarowania. Działka ma kształt prostokąta , co ułatwia planowanie i budowę, ...

Zobacz ogłoszenie
12
dom wolnostojący, 3 pokoje Czarna Łąka

1 050 000

150

3 pok.

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu malowniczego Jeziora Dąbie. Dom o powierzchni 150 m² usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1120 m², co zapewnia komfort, prywatność oraz wiele możliwości aranżacyjnych. Nieruchomość idealnie sprawdzi się ...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Czarna Łąka, ul. Namiotowa

249 000

800

Na sprzedaż zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 800 m². Działka ma utwardzony dojazd i jest ogrodzona. Wymiary działki to 32x25 m. Dostępne media to światłowód, prąd, woda, gaz oraz kanalizacja, co ułatwia rozpoczęcie budowy. Działka znajduje się pod miastem, w malowniczej okolicy, blisk...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Rurzyca, ul. Skryta

280 000

2127

Działka budowlana (1150 m2) w Rurzycy, wraz z drogą dojazdową (977 m2), tuż przy granicy Natura 2000. Nikt nie wybuduje się na tyłach działki. Działki sąsiednie już zamieszkałe. Działka z dostępem do wszystkich mediów. Działka posiada warunki zabudowy na dom wolnostojący, parterowy z użytkowym podda...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Rurzyca Dobroszyn

zapytaj

1850

Działka posiada prąd i w pobliżu media..Może być przeznaczona na działalność gospodarczą.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Komarowo

105 000

1000

Warunki zabudowy działka położona w odległości 3 km od Goleniowskiego Parku Przemysłowego bardzo spokojna okolica na okolicznych działkach budowane są nowe domy. W warunkach zabudowy wpisane jest własne ujęcie wody , wydana jest opinia techniczna, oraz szambo

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Komarowo

69 900

2000

Myślisz o spędzeniu wiosennych, letnich dni i wieczorów w miejscu pełnym zieleni, spokoju i natury, a może wolisz korzystać z działki rolnej i posiadać swoje uprawy? Na sprzedaż działka rolna, która służyła jako rekreacyjna, z starą małą szklarnią, oraz kilkoma jabłonkami, nasadzeniami drzew iglast...

Zobacz ogłoszenie
14
dom wolnostojący, 3 pokoje Rurka

1 100 000

85

3 pok.

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników i prowizji. Proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, bardzo zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 85 m², położony na dużej, w pełni zagospodarowanej działce ok. 920 m², w spokojnej i zielonej części Rurzycy, bezpośrednio prz...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Niedźwiedź

185 000

1033

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1033 m² każda w cenie 185.000 zł, położone w miejscowości Niedźwiedź, gm. Kobylanka, powiat stargardzki. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Działki posiadają p...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Czarna Łąka

259 000

1001

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 m² (wymiary 25x40 metrów) w Czarnej Łące. Działka ma utwardzony dojazd oraz dostęp do wszystkich porządanych mediów, takich jak: prąd, woda, gaz i kanalizacja. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Nieruchomość znajduje się w malowniczej oko...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Czarna Łąka, ul. Przyjazna

249 000

1093

Witam, posiadam na sprzedaż działkę 1093 m2 w Czarnej Łące na ulicy Przyjaznej. Działka posiada pozwolenie na budowę oraz rozpoczętą budowę ("wbity szpadel") dla projektu Reksio X2G. Projekt w razie chęci i potrzeb można zmienić na swój. Wszystkie media w drodze (kanalizacja, prąd, woda, gaz). Pozwo...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Rurzyca, ul. Cicha

200 000

1000

Na sprzedaż ostatnie takie działki o powierzchni od 1000 do 1290m² w malowniczej okolicy, na nowo budującym się osiedlu domków. Pomiędzy Kliniskami a Rurzycą. Nieruchomość posiada dostęp do mediów: prąd, woda ze studni głębinowej i gaz. Idealna pod budowę domu lub jako inwestycja. Warunki zabudowy w...

Zobacz ogłoszenie
20
bliźniak, 4 pokoje Pucice, ul. Goleniowska

1 350 000

156

4 pok.

Dom, do którego się wraca… nie tylko mieszka Są nieruchomości, które spełniają funkcję. I są takie, które tworzą codzienność, do której chcesz wracać. Ten dom jest właśnie tym drugim. Wybudowany w 2018 roku, dopracowany w każdym detalu, łączy nowoczesną technologię z ciepłem i spokojem, którego d...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Czarna Łąka

200 000

900

Witam, Sprzedam działkę w Czarnej Łące. Niedługo będą warunki zabudowy. Skrzynka z prądem jest, oraz pozwolenie na przyłącze gazu. Woda - studnia. Zdjęcia na dniach.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Kliniska Wielkie, ul. Złota

219 000

1000

Na sprzedaż atrakcyjna działka działka o powierzchni 1000m2 położona w miejscowości KLINISKA WIELKIE gmina GOLENIÓW. Działka posiada WARUNKI ZABUDOWY. W bliskiej odległości możliwość podłączenie prądu i gazu. Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzna (udziały w drodze).Przyjaz...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Pucie

333 000

842

Działka w miejscowości Pucice (gmina Goleniów). Dojazd od ulicy Dębowej drogą utwardzoną. Posiada regularny kształt (prostokąt). Powierzchnia działki 842m. Ogrodzona siatką leśną. Bardzo dobra lokalizacja - szkoła, przedszkole, sklepy, w pobliżu komunikacja miejska. Obszar objęty Naturą 2000. Media ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Kliniska Wielkie

517 600

3235

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3235 m², pod lasem, 25 min od Szczecina. Działka znajduje się w podmiejskiej lokalizacji z dobrym dostępem do mediów. Jest to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Bezpośredni wylot na autostradę w stronę Szczecina lub nad morze oraz w stronę Goleniowa....

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Komarowo

180 000

2012

Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 2012 m2 w Komarowie. Działka posiada wydane warunki zabudowy, skrzynkę elektryczną i studnię. Gaz, woda i kanalizacja w drodze. Numer działki: 285/3. Serdecznie polecam.

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Niedźwiedź

299 000

902

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy, z projektem budowlanym domu jednorodzinnego oraz pozwoleniem na budowę. Działka w drugiej linii zabudowy, w około domy jednorodzinne oraz Las. Dojazd częściowo drogą utwardzoną, jedynie droga wewnętrzna nie utwardzona. Po więcej informacji zapraszam...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kliniska Wielkie

340 000

1088

Na sprzedaż działka budowlana 1088 m² - Kliniska Wielkie, otulina lasu. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m², położona w miejscowości Kliniska Wielkie, gmina Goleniów. Najważniejsze atuty nieruchomości: - powierzchnia: 1088 m² - warunki zabudowy - możliwość szybkiego rozp...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolno-budowlana Borzysławiec

110 000

1007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w miejscowości Borzysławiec pod Goleniowem, znajdującej się w niedalekiej odległości od drogi szybkiego ruchu S3. Dla działki wydano Decyzję o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren inwestycji położony je...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Czarna Łąka

270 000

1300

Do sprzedania pięknie położona działka o wymiarach 50m x 26m z wydanymi warunkami zabudowy na dwa bliźniaki. Można zamiennie wybudować również dwa jednorodzinne domy lub jeden. Do plaży jedyne 1000 metrów, przystanek 400 metrów, Żabka 1,5 km, Biedronka 2,5 km, do wjazdu na S3 5 km. Spokój i cisza w ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Niedźwiedź

260 000

1927

OKAZJA! Działka budowlana 1927 m² - Niedźwiedź, bez pośredników Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1927 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, blisko Szczecina. Cena: 260 000 zł (ok. 135 zł/m²) Sprzedaż bez pośredników - brak prowizji! Informacje: - warunki zabudowy - miejscowy plan za...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Rurzyca, ul. Łąkowa

590 000

4545

Na sprzedaż duża działka położona w Rurzycy. Powierzchnia 4 545 m2, kształt prostokątny, teren płaski, niezalesiony. Klasa ziemi RV. Teren na którym położona jest działka nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na bu...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Czarna Łąka, ul. Turystyczna

150 000

1250

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m². Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, idealna dla miłośników natury. Działka ma dobry dojazd po utwardzonej drodze. Brak ogrodzenia pozwala na swobodne zagospodarowanie przestrzeni. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W bliskim sąsiedztwie ...

Zobacz ogłoszenie
23
dom wolnostojący, 4 pokoje Kliniska Wielkie, ul. Piękna

1 690 000

103

4 pok.

Sprzedam własnościowy dom bez pośredników i niepotrzebnych kosztów. Dom wolnostojący 103m2 parter, poddasze około 60m2 przygotowanie do adaptacji jeśli taka potrzeba, garaż 25m2 wolnostojący, wiata 35m2 przy budynku. Daje nam ok 190m2 Cała infrastruktura terenu zagospodarowana tj; ...

Zobacz ogłoszenie