Nieruchomości Wyszków Najwięcej bez pośredników, strona 2
698 400 zł
1552 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 1552m2 w atrakcyjnej lokalizacji z przeznaczeniem pod budowę zabudowy jednorodzinnej. Media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) są przy drodze. Szerokość działki od drogi to 24,51 m, a szerokość na końcu działki 24,76 m. Długość działki od lewej strony, patrząc od drogi, ...
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
48 m²
3 pok.
Obejrzane
Sprzedam mieszkanie po remoncie, 48m², z przynależną piwnicą. Księga Wieczysta bez obciążeń. Nowe okna trzyszybowe, klimatyzacja. Mieszkanie zadbane. Częściowo umeblowane.
Zobacz ogłoszenie
375 000 zł
48 m²
3 pok.
Obejrzane
Oferta sprzedaży mieszkania 48m2, znajdujące się na 2 poziomie w Centrum Wyszkowa z dostępem do Prywatnego Parkingu. Stan ogólny do remontu i własnej aranżacji. Podłogi parkiet dębowy do uratowania, okna drewniane w stanie bardzo dobrym. 3 ustawne, osobne pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z wa...
Zobacz ogłoszenie
879 000 zł
70 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z windą (2021 r.), Wyszków - ul. Pułtuska. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania od razu - bez remontów i dodatkowych kosz...
Zobacz ogłoszenie
680 000 zł
110 m²
Obejrzane
Sprzedam dom przystosowany częściowo pod wynajem krótkoterminowy. W podwórku znajduje się osobno mieszkanie typu mała kawalerka. W skład domu wchodzi: - 5 pokoi, - 2 kuchnie, - 3 łazienki, - 2 przedpokoje, - strych i piwnica. Na zewnątrz budynku znajduje się duży taras oraz garaż.
Zobacz ogłoszenie
523 350 zł
58 m²
3 pok.
Obejrzane
Dzień dobry! Nadszedł czas na zmiany, więcej wyzwań, a co za tym idzie, czas pożegnać mieszkanie w Wyszkowie. Mieszkanie bardzo dobrze położone (centrum Wyszkowa), więc wszędzie jest blisko. Bardzo ustawne, dzięki dobremu rozkładowi, ma się wrażenie, że jest sporo większe. Metraż to 58.15 m². Najw...
Zobacz ogłoszenie
2 900 zł
69 m²
3 pok.
Obejrzane
Wynajmę mieszkanie 69 m z balkonem i piwnica na trzecim piętrze mieszkanie składa się z trzech pokoi łazienki kuchni oddzielnej sypialni . Miejsce parkingowe przed blokiem chronione szlabanem. Blok znajduje się na przeciwko stadionu ,klatka czysta zadbana. Cena wynajmu 2900 plus zużycie prąd i gaz ....
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
45 m²
3 pok.
Obejrzane
Sprzedam mieszkanie w centrum Wyszkowa w bloku przy ul. Prostej 16. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, bez windy. Łącznie ma 45.5 m2 (salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka i korytarz) + piwnica.
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
2508 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Wyszkowie ( obrzeża miasta)o wymiarach 2508m2 (możliwość kupna połowy ale już i wyższej cenie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy blisko lasu co sprzyja osobom które szukają wypoczynku, lubią spacery lub jazdę rowerem gdyż są przy działce blisko chodniki i ścieżki...
Zobacz ogłoszenie
2 600 zł
42 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 42 m², zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Daszyńskiego 43 w Wyszkowie. Układ lokalu: • duże pomieszczenie od ulicy (ok. 24 m²) • pomieszczenie z aneksem kuchennym (ok. 13 m²) • łazienka (ok. 4 m²) • korytarz (ok. 2 m²) Na zdjęciach widoczne są ...
Zobacz ogłoszenie
12 500 zł
250 m²
Obejrzane
Do wynajęcia nowoczesny, przestronny lokal użytkowy 250 m² na parterze nowego budynku usługowo-biurowego, zlokalizowanego przy obwodnicy śródmiejskiej w Wyszkowie - jednej z najruchliwszych tras w mieście. Istnieje możliwość podziału lokalu na mniejsze moduły, co pozwala dopasować powierzchnię do in...
Zobacz ogłoszenie
2 200 000 zł
1,25 ha
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę przemysłową w Wyszkowie. Numer działek: 1072/3 oraz 1071/3. Dojazd do działki z dwóch stron: od ulicy Firmowej oraz ulicy Graficznej. Można też dojechać od strony Jeronimo Martins nowo powstałą drogą asfaltową. Przy działce od ulicy Firmowej w drodze jest prąd oraz wodociąg. ...
Zobacz ogłoszenie
1 350 zł
21 m²
Obejrzane
Lokal o pow. 21,42 m2 na parterze budynku Rondo idealny na działalność biurową, usługową lub handlową. Parametry: 1. lokal wykończony 2. powierzchnia 21,42 m2 3. światłowód w lokalu 4. w lokalu wydzielone jest niewielkie zaplecze Podana cena to kwota netto.
Zobacz ogłoszenie
2 200 zł
47 m²
Obejrzane
OKAZJA! Ze względów zdrowotnych odstąpię w pełni wyposażony salon fryzjerski! Salon znajduje się w centrum Wyszkowa: Galeria Rondo, I piętro Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: 694-326-208
Zobacz ogłoszenie
5 400 zł
90 m²
Obejrzane
Do wynajęcia nowe, przestronne i funkcjonalne lokale usługowe o powierzchni 90m² i 45m² w nowym kompleksie mieszkaniowo-usługowym przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, przy jednej z głównych arterii Wyszkowa. Opis lokalu: - 90 m² lub 45m² lub 187m² na parterze. - Niezależne wejście. - Duże przes...
Zobacz ogłoszenie
289 000 zł
28 m²
1 pok.
Obejrzane
Witam, sprzedam mieszkanie w centrum Wyszkowa, 28m2. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. Zapraszam do oglądania.
Zobacz ogłoszenie
950 000 zł
111 m²
5 pok.
Obejrzane
Sprzedam dom jednorodzinny: parter, piętro, poddasze (z możliwością adaptacji na mieszkalne) o powierzchni użytkowej 111 m2. Działka o powierzchni 388 m2. - Dom ocieplony, ogrzewany gazem oraz możliwość palenia "śmieciuchem". - Wodociąg Wyszkowski. - Garaż w kubaturze domu oraz blaszak na podwórku....
Zobacz ogłoszenie
1 090 000 zł
150 m²
5 pok.
Obejrzane
Mam do sprzedania dom na osiedlu młodych. Powierzchnia domu- 150m2,+ piwnica, garaż i strych. Powierzchnia działki- 217 metrów W domu znajduje się: Wiatrołap, kuchnia, korytarz, 2 łazienki, salon, 5 pokojów, garaż z piwnicą oraz strych. Budynek ogrzewany jest gazem. Dom znajduje się w bardzo dobre...
Zobacz ogłoszenie
1 250 000 zł
97 m²
4 pok.
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 97,26 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Chopina w Wyszkowie. Mieszkanie składa się z: - 3 sypialni (12,58 m2, 9,81 m2, 9,2 m2), - pokoju dziennego połączonego z kuchnią (ok. 36 m2), - dwóch łazienek (...
Zobacz ogłoszenie
459 000 zł
57 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 57 m² w centrum Wyszkowa, ul. 11 Listopada 40. Sprzedam bez pośredników mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w sercu Wyszkowa, przy ul. 11 Listopada 40. Jest to jedno z lepiej położonych mieszkań na całym osiedlu Norwida. Blisko Galerii, lecz wciąż z ziel...
Zobacz ogłoszenie
630 000 zł
50 m²
2 pok.
Obejrzane
Do sprzedaży posiadam mieszkanie 50 m2, słoneczne, wyszykowane, gotowe do zamieszkania
Zobacz ogłoszenie
1 093 075 zł
95 m²
4 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż mieszkanie w sercu Wyszkowa! Wyjątkowa przestrzeń - klimatyczne, w pełni umeblowane wnętrze z jesionowym parkietem. Powierzchnia: 95,05 m2 Budynek: 2 piętro (ostatnie) z windą, rok budowy 2010 I Poziom 46,07 m2: • Kuchnia z barkiem i jadalnią • Pokój wypoczynkowy • Łazienka z prysznic...
Zobacz ogłoszenie
1 700 000 zł
200 m²
7 pok.
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość zlokalizowaną w Rybienku Leśnym, prestiżowej dzielnicy Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o pow. 3578 m2, w Wyszkowie przy ul. Aleja Wolności 13. W skład nieruchomości wchodzi: Działka nr. 5010 o pow. 1783 m2 - Do dalszej odsprzedaży lub aranżacji duże...
Zobacz ogłoszenie
3 600 000 zł
543 m²
Obejrzane
NA SPRZEDAŻ: W PEŁNI FUNKCJONUJĄCY ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujący zakład produkcji mebli, zlokalizowany w Wyszkowie przy ul. Pułtuskiej 112. Nieruchomość usytuowana jest na działkach nr 1249/10 oraz 1249/11, z doskonałym dojazdem do Warszawy i jednocześnie wciąż ...
Zobacz ogłoszenie
790 000 zł
600 m²
Obejrzane
Sprzedam lub wynajmę lokal handlowo-usługowo-magazynowy wraz z gruntem (200 m2 parter + 200 m2 piwnice + 200 m2 pierwsze piętro), zlokalizowany w Wyszkowie, ul. Pułtuska 112K. Uregulowane wszystkie sprawy formalno-prawne. Istnieje Księga Wieczysta. Dla nieruchomości jest MPZP z dopuszczeniem usług ...
Zobacz ogłoszenie
900 000 zł
157 m²
8 pok.
Obejrzane
Witam. Mam do sprzedania dom bliźniak, nowo zbudowany, w którym nigdy nikt nie mieszkał, o powierzchni 157 metrów kwadratowych. Na podjeździe, chodniku i tarasie od strony ogródka położono kostkę. Na domu zamontowałem kamery, które wszystko rejestrują. Jest domofon z możliwością zdalnego otwierani...
Zobacz ogłoszenie
1 170 000 zł
1,17 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę leśną pod inwestycję o powierzchni 1,17 ha. Szerokość: 50 m, długość: 170 m. Działka znajduje się w Mostówce. Działka znajduje się w odległości 200 m od trasy S8.
Zobacz ogłoszenie
1 600 zł
24 m²
Obejrzane
Witam, wynajmę lokale w centrum Wyszkowa. Dostępne powierzchnie: od 23 m2 do 135 m2. Wystawiamy fakturę VAT.
Zobacz ogłoszenie
1 700 000 zł
1546 m²
Obejrzane
Działka położona w doskonałej lokalizacji, tuż przy basenie i szkole. Teren jest ogrodzony. Wymiary działki: 1546 m². Dostępne media: - prąd, - woda, - kanalizacja.
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
48 m²
3 pok.
Obejrzane
Sprzedam mieszkanie w centrum Wyszkowa na ul. Sowińskiego 49. Mieszkanie o powierzchni 48m znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica,przed klatką znajdują się miejsca parkingowe. Super lokalizacja blisko poczta,apteki,galeria Wyszków,szkoła,przedszkole,przystanki autobusowe. Mieszk...
Zobacz ogłoszenie
6 000 zł
170 m²
Obejrzane
Powierzchnia: 170 m² + część gospodarcza. • Dobra lokalizacja (ul. Pułtuska 61), między sklepami Biedronka i Kaufland, duży parking. • Pierwsze piętro, szerokie schody i oddzielne wejście. Więcej informacji pod nr. tel.
Zobacz ogłoszenie
3 300 000 zł
220 m²
Obejrzane
Sprzedam dom z 2010 r., 170 m2, z garażem na 2 auta 50 m2. Nowoczesne wnętrza z wysokim standardem wykończenia. Dom dwupoziomowy: - na dole: salon z kuchnią, łazienka, pokój, - na górze: 3 duże sypialnie, łazienka i duży pokój rekreacyjny. Działka 1800 m2 lub działką 3000 m2 przy lesie, w zabudow...
Zobacz ogłoszenie
642 000 zł
54 m²
Obejrzane
Oferuję Państwu lokal w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym budynku przy ul. 3 Maja, vis a vis szpitala. Lokal może być przeznaczony na mieszkanie, jak również można prowadzić w nim działalność gospodarczą. Posiada dwa wejścia: przez witrynę z zewnątrz budynku oraz wewnątrz od klatki schodowej....
Zobacz ogłoszenie
620 000 zł
3090 m²
Obejrzane
Sprzedam Działkę Budowlaną - Wyszków, ul. Włościańska (60 km od Warszawy) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3090m², zlokalizowana w spokojnej części Wyszkowa przy ul. Włościańskiej, Szczegóły działki: Nr działki: 143505_4.0001.639/14 Powierzchnia: 3090 m² Lokalizacja: Wyszków...
Zobacz ogłoszenie
10 600 zł
481 m²
Obejrzane
Nowy magazyn do wynajęcia. - Obiekt o pow. 481,81 m2. - Dojazd utwardzony - kostka brukowa. - wysokość do kratownicy 560 cm - dwie bramy - obiekt strzeżony
Zobacz ogłoszenie
139 000 zł
30 m²
Obejrzane
Posiadam do sprzedania lokal handlowo usługowy o powierzchni 30m2 plus 20m2 powierzchni przed lokalem. Budynek znajduje się w Wyszkowie na osiedlu Polonez przy ulicy Pułtuskiej wylot z Wyszkowa na Pułtusk Cena za lokal 139000zł Sprzedaż oparta o fakturę VAT Możliwość przejęcia całego sklepu z to...
Zobacz ogłoszenie
79 900 zł
4864 m²
Obejrzane
Mam do sprzedania działkę leśną. Las sosnowy. 4864m². Dojazd z dwóch stron. Możliwość postawienia zabudowy. Działka idealna pod rekreację. Dojazd z drogi asfaltowej.
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
4700 m²
Obejrzane
Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki budowlane w Wyszkowie. Dostęp do wszystkich mediów i kanalizacji. Dojazd do działek dwustronny. W MPZP działki przeznaczone pod budownictwo mieszkalno-usługowe. Blisko szkoła podstawowa, szkoły średnie i sklepy. Wolne od obciążeń. Sprzedaż od właściciela bez po...
Zobacz ogłoszenie
1 150 000 zł
300 m²
3 pok.
Obejrzane
Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej (dom narożny) przy ul. Geodetów 27 na Osiedlu Młodych. W pobliżu: szkoły, przedszkola, żłobek, basen, hala sportowa, sklepy, sieć punktów usługowych i gastronomicznych, kościół, szpital, przychodnie. Powierzchnia użytkowa to ok. 300 m2 (w tym w pełni wyremontowan...
Zobacz ogłoszenie
790 000 zł
190 m²
8 pok.
Obejrzane
Sprzedam DOM W Wyszkowie z GRAŻAMI NA 4 SAMOCHODY !!
Zobacz ogłoszenie
273 150 zł
1821 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę przy ul. Sosnowej o powierzchni 1821 m2. Cena 150 zł za m2. Idealnie nadaje się do zabudowy jednorodzinnej. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
1 100 000 zł
2600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2600 m2, położoną tuż przy Puszczy Białej, w cichej i spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku i jednocześnie dobrego punktu komunikacyjnego (obwodnicą Wyszkowa, trasą S8 - ok. 40 min do Warszawy i 2 km do centrum Wyszkowa). Blisko...
Zobacz ogłoszenie
820 000 zł
241 m²
7 pok.
Obejrzane
Do sprzedania dom w układzie szeregowym w centrum Wyszkowa. Dom wybudowany w 1995 roku. Piwnica: Garaż przejazdowy z kanałem - (miejsca na 2-3 samochody) - 32 m² Kotłownia 7,18 m² Pomieszczenie piwniczne 1: 5,15 m² Pomieszczenie piwniczne 2: 12,79 m² Parter: Lokal usługowy - 47 m² Pokój 10,40 m²...
Zobacz ogłoszenie
990 000 zł
370 m²
6 pok.
Obejrzane
Dzień dobry, Sprzedam nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 370 m2. Bardzo dobry rozkład umożliwiający przeznaczenie pod najem lub różnego typu działalności. Dom znajduje się w bliskiej odległości innych lokali usługowych i handlowych. Wjazd na ulice...
Zobacz ogłoszenie
950 000 zł
260 m²
5 pok.
Obejrzane
Sprzedam Dom 160m2 2016r / 100m2 Dom 2000r . Nieruchomość nowa z 2016 r./plus garaż 50m2 . Znajduję się w Rybienku Leśnym ul, Aleja Wolności 2 . dodatkowym atutem na parterze jest lokal usługowy salon Fryzjersko -Kosmetyczny 60m2 kwadratowych/Piętro z oddzielnym wejściem do mieszkania 60m2 . ...
Zobacz ogłoszenieNieruchomości z miejscowości: