Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Struża-Kolonia Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 738 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z miejscowości Struża-Kolonia - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w można kupić lub wynająć za 390 tys zł, a najdroższe za 400 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 395 tys zł.

8
dom wolnostojący Struża-Kolonia

399 999

107

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 99 arów. Dom położony w miejscowości Kolonia Struża 24, gmina Trawniki, powiat Świdnicki, województwo Lubelskie. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z 1972 roku o powierzchni 107 metrów kwadratowych. W skład pomieszczeń ...

Zobacz ogłoszenie
8
siedlisko Struża-Kolonia

400 000

107

Na sprzedaż oferujemy siedlisko o powierzchni 0,99 ha, w tym: - budynek mieszkalny o powierzchni 107 m², składający się z przedpokoju ze schodami na poddasze, przechodniej kuchni, 3 pokoi i podpiwniczenia, - budynek gospodarczy o powierzchni 106 m². Budynki są z cegły, stan techniczny dobry. Miejs...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
16
dom wolnostojący, 8 pokoi Milejów

949 200

280

8 pok.

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Milejowie, dobry dojazd do Lublina! Oferujemy przestronną nieruchomość położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Milejów, zaledwie kilka minut od Łęcznej z bardzo dobrym dojazdem do Lublina. Dom został wybudowany w 1992 roku oraz rozbudowany i zmodernizowan...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Łysołaje

30 000

2714

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek rolnych – łąk, położonych w miejscowości Łysołaje oraz Łysołaje Kolonia, w spokojnej, zielonej okolicy o typowo rolniczym i rekreacyjnym charakterze. Numery działek: Łysołaje:m2 grunty orne: RIVa, RIVb oraz łąki: ŁIV, ŁV;m2 łąki: ŁIV, ŁV;m2 łąki: ŁIVŁysołaje Kol...

Zobacz ogłoszenie
26
dom wolnostojący Jaszczów

2 197 832

400

Siedlisko z ogrodem o pow. 3,92 ha w Jaszczowie (gmina Milejów) Kameralna oaza wśród zieleni Nieruchomość położona jest na niemal 4-hektarowej działce otoczonej starodrzewiem i polami uprawnymi. Zadbany teren wokół zabudowań tworzy naturalny parkowy klimat, oferując ciszę, spokój i pełną prywatność...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Piaski, ul. Głęboka

278 600

1400

Działka na sprzedaż o powierzchni 1400 m² w atrakcyjnej lokalizacji. Posiada asfaltowy dojazd oraz dostęp do mediów: prąd, woda, gaz, telefon i kanalizacja. Wymiary działki to 23-65 m. Brak ogrodzenia. Nieruchomość znajduje się w miejskiej okolicy, w pobliżu lasu i otwartego terenu. W okolicy zna...