Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Piaski Wielkie Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 929 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Piasków Wielkich - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Piaskach Wielkich można kupić lub wynająć za 4.1 mln zł, a najdroższe za 4.1 mln zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 4.1 mln zł.

8
Hotel/pensjonat Piaski Wielkie

4 100 000

1400

Sala weselno-bankietowa o pow. 1400m2, przystosowana do organizacji dużych imprez (do 250 osób) wraz z zapleczem gastronomicznym i hotelem. Budynek: - zabytkowy budynek będący kiedyś gorzelnią, posadowiony na terenie zespołu dworsko-parkowego, będący pozostałością po zespole folwarczno-parkowym, sw...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
16
dom wolnostojący, 8 pokoi Milejów

949 200

280

8 pok.

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Milejowie, dobry dojazd do Lublina! Oferujemy przestronną nieruchomość położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Milejów, zaledwie kilka minut od Łęcznej z bardzo dobrym dojazdem do Lublina. Dom został wybudowany w 1992 roku oraz rozbudowany i zmodernizowan...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Łysołaje

30 000

2714

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek rolnych – łąk, położonych w miejscowości Łysołaje oraz Łysołaje Kolonia, w spokojnej, zielonej okolicy o typowo rolniczym i rekreacyjnym charakterze. Numery działek: Łysołaje:m2 grunty orne: RIVa, RIVb oraz łąki: ŁIV, ŁV;m2 łąki: ŁIV, ŁV;m2 łąki: ŁIVŁysołaje Kol...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Wierzchowiska Wierzchowiska Drugie

2 164 140

1,97 ha

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 19674 m 2 położona przy trasie S17 w miejscowości Wierzchowiska Drugie. Teren bardzo dobrze zlokalizowany, 2,5 km od wjazdu na drogę ekspresową S17, 12 km od Lublina, 13 km od Piask. Działka płaska, ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. W...

Zobacz ogłoszenie
18
Działka budowlana Wierzchowiska Wierzchowiska Pierwsze