Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Jeleń Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 111 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z miejscowości Jeleń - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w można kupić lub wynająć za 280 tys zł, a najdroższe za 280 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 280 tys zł.

16
gospodarstwo, 3 pokoje Jeleń

280 000

90

3 pok.

Dom (90 m²) na działce o powierzchni 2779 m². Dom składa się z ganka, przedsionka, 3 izb oraz łazienki. Okna plastikowe. W domu prąd 3-fazowy. Na działce znajdują się również dwa budynki gospodarcze murowane (oba składają się z 4 pomieszczeń, czyli razem jest ich 8) oraz stodoły pokrytej blachą. P...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
13
Nieruchomość komercyjna Firlej, ul. Lubartowska

3 999 777

1000

Dom weselny / pensjonat | Jezioro Firlej | Działający biznes z historią i potencjałem Oferta dla osób, które szukają nie tylko nieruchomości, ale gotowego, stabilnego biznesu. Kompleks położony w Firleju - jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości wypoczynkowych Lubelszczyzny - z bezpośredni...

Zobacz ogłoszenie
2
siedlisko, 3 pokoje Tarkawica

270 000

75

3 pok.

Sprzedam gospodarstwo rolne 2,97 ha pod adresem Tarkawica 62 ( powiat lubartowski, gmina Ostrówek), w tym siedlisko 0,20 ha. Na nieruchomości znajduje się dom drewniany o powierzchni 75 mkw., oszalowany sidingiem elewacyjnym PCV, stodoła murowana , dwie obory murowane, budynek gospodarczy m...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Brzeźnica Leśna

174 000

3,01 ha

Działka rolna 3,01 ha - Brzeźnica Leśna (gm. Niedźwiada, pow. lubartowski) Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,01 ha, położona w miejscowości Brzeźnica Leśna Kolonia, gmina Niedźwiada (woj. lubelskie). Grunty o oznaczeniu RIVa i RIVb - ziemia rolna dobrej klasy, odpowiednia pod uprawy. Nume...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Niedźwiada