Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Góra Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 091 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Góry - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Górze można kupić lub wynająć za 680 tys zł, a najdroższe za 680 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 680 tys zł.

8
dom wolnostojący, 5 pokoi Góra

680 000

220

5 pok.

Nowe

Przedstawiam Ci dom na sprzedaż o powierzchni 220 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 1100 m². Nieruchomość zbudowana z cegły w 2001 roku jest w stanie do zamieszkania. Posiada użytkowe poddasze oraz garaż, co zwiększa jej funkcjonalność. Dojazd do domu jest asfaltowy, co zapewnia wygodę i...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
17
Lokal Stopnica

1 140 000

200

Prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-mieszkalny z młynem – Stopnica, powiat buski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w miejscowości Stopnica, bezpośrednio przy drodze głównej. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Opis nieruchomości Nieru...

Zobacz ogłoszenie
35
dom wolnostojący, 5 pokoi Białoborze

990 000

136

5 pok.

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący – Białoborze Biuro nieruchomości [www] prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 136 m² (mieszkalna 112,4 m²), usytuowanego na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 4200 m² w miejscowości Białoborze. Do...

Zobacz ogłoszenie
13
dom wolnostojący, 3 pokoje Sielec

349 000

55

3 pok.

Na sprzedaż: nowoczesny dom z antresolą – Sielec, 2,8 km od Staszowa Nowoczesna architektura | Antresola | Blisko Staszowa Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Sielec, zaledwie 2,8 km od Staszowa. Nieruchomość łączy nowoczesny design, funkcjona...

Zobacz ogłoszenie
9
dom wolnostojący, 2 pokoje Pieczonogi

249 000

48

2 pok.

Duża działka 8400 m² | Potencjał inwestycyjny | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Pieczonogi, gmina Oleśnica. Oferta obejmuje dom wolnostojący o powierzchni 48 m² oraz przestronną działkę o powierzchni aż 8400 m². To idealna pr...