Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Pruszków ul. Ludwika Waryńskiego Najwięcej bez pośredników

Średnia 17 635 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Pruszkowa ul. Ludwika Waryńskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Pruszkowie ul. Ludwika Waryńskiego można kupić za 1.3 mln zł, a najdroższe za 1.3 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 1.3 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 17635 zł.

8
Lokal Pruszków, ul. Ludwika Waryńskiego

1 305 000

74

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze nowo powstałego osiedla w Pruszkowie. Atuty nieruchomości: - Lokalizacja przy ul. Waryńskiego 5/7 - intensywny ruch pieszy i samochodowy. - Duże witryny od strony ulicy zapewniają świetną ekspozycję oraz możliwość montażu widocznego szyldu re...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
11
Lokal Pruszków, ul. Bolesława Prusa

899 000

42

Nowoczesne osiedle przy ul. Bolesława Prusa to prestiżowa inwestycja w centrum Pruszkowa, łącząca funkcjonalne mieszkania z lokalami usługowymi na parterze. Dzięki bliskości głównych ulic miasta, lokal ten zyskuje ogromny potencjał biznesowy i gwarantuje stały napływ klientów. Opis nieruchomości: N...

Zobacz ogłoszenie
6
Lokal Pruszków, ul. Ceramiczna

11 000

6

Pruszków, ul. Ceramiczna 35c. Niezależny lokal z toaletą, wodą i prądem. Tani czynsz. Na sprzedaż lokal ze wszystkim, co widoczne na zdjęciu, o powierzchni użytkowej 1,803 x 3,418 m, z wodą i prądem. Lokal kupiłem w zeszłym roku z zamiarem przeróbki na sklep. Problemy i koszty związane z remontem...

Zobacz ogłoszenie
7
Nieruchomość komercyjna Pruszków, ul. Lipowa

1 500 000

350

Działka budowlana zabudowana jednokondygnacyjnym, niewykończonym budynkiem usługowo-mieszkaniowym o powierzchni ok. 350 m.kw. Możliwość (zgodnie z MPZP) rozbudowy o dodatkowe dwie kondygnacje (maksymalna intensywność zabudowy 2,1 czyli 2.350 m.kw.). Wszystkie media. 400m do przystanku WKD w Pruszkow...

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Pruszków Centrum, ul. Mikołaja Kopernika

90 000

17

Do sprzedania garaż w Pruszkowie, okolice ul. Kopernika/Lipowa. Garaż w dobrym stanie, suchy i ciepły. Wymieniona elektryka, gotowy do użytku od zaraz. Garaże na sprzedaż rzadko się trafiają w tej okolicy, tym bardziej więc polecam i zapraszam do kontaktu. Tylko bezpośrednio.

Zobacz ogłoszenie
11
Lokal Pruszków Centrum, ul. Niecała

830 000

81

Opis nieruchomości: Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy nr 8 w ścisłym centrum Pruszkowa, przy ul. Niecałej 4. Lokal znajduje się w ciągu lokali usługowych, naprzeciwko McDonald's, z dużymi witrynami wychodzącymi bezpośrednio na Aleję Wojska Polskiego oraz ruchliwy ciąg pieszy. Cena: 830 000 PLN...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska

340 000

45

Dzień dobry. Sprzedam lokal usługowy 45 m2, w centrum Ożarowa Mazowieckiego, ul. Poznańska 280, naprzeciwko Hotelu Mazurkas. Bardzo dobra lokalizacja. Wokół punkty gastronomiczne, sklepy, lokale usługowe, parking dla klientów. Lokal na piętrze pawilonu handlowego. Powierzchnia 45 m2, w tym zaplec...

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Piastów, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

49 999

15

Sprzedam miejsce parkingowe w garażu w budynku mieszkalnym w Piastowie, wybudowanym w 2014 r. - Miejsce znajduje się na dolnej platformie firmy Pateh. - Platforma opuszcza się i podnosi w mniej niż 30 sek. - Miejsce w pełni funkcjonalne, proste parkowanie, na wprost od bramu garażowej.

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Pruszków, ul. Bolesława Prusa

65 000

15

Sprzedam indywidualne miejsce postojowe w garażu podziemnym (poziom -1) na strzeżonym osiedlu "Przy Pałacu" w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa 35 "C". Wjazdy do garażu od ul. Ceramicznej (przy Aptece oraz przy bramie targu). - Miejsce nie graniczy z innymi samochodami; po 3 stronach jest ściana...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Reguły, ul. Ogrodowa

6 500 000

1055

Wolnostojący budynek biurowy z parkingiem. Powierzchnia całkowita: 1286 m² Powierzchnia użytkowa: 1055 m² Ilość kondygnacji: 3 Budynek w pełni wynajęty.

Zobacz ogłoszenie
1
Lokal Pruszków, al. Wojska Polskiego

760 000

76

bezpośrednio, bez pośredników, napis na pawilonie handlowym "Jaja"; oferty na: pawilonpruszkow@gmail.com

Zobacz ogłoszenie
12
Lokal Piastów, ul. Elizy Orzeszkowej

780 000

157

Samo centrum Piastowa. Duży lokal usługowy z najemcą. ul. Elizy Orzeszkowej 55, 05-820 Piastów Lokal z nowoczesnym bloku z niskim czynszem, z odrębną własnością, w centrum Piastowa. Informacja o lokalu: Parter. Lokal ok. 157 m2, znajdujące się na parterze (67 m2) oraz na poziomie -1 (90 m2 - są d...

Zobacz ogłoszenie
6
Lokal Piastów, ul. Zbigniewa Gęsickiego

350 000

40

Lokal użytkowy do przerobienia na mieszkanie, dwupoziomowy: - na poziomie -1 kuchnia, łazienka z prysznicem oraz jeden pokój-pomieszczenie, - natomiast na parterze znajduje się jedno pomieszczenie. Oddzielne wejście w kamienicy. Czysta księga wieczysta: oddzielna własność, możliwość kredytowania o...

Zobacz ogłoszenie
1
Garaż/miejsce parkingowe Piastów, ul. ks. Ignacego Skorupki

130 000

16

Witam. Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 16,2 m². - Szeroka brama, wygodny wjazd. - Auto typu Subaru Forester mieści się bez problemu. - Garaż posiada osobny licznik zużycia energii elektrycznej. - Obecnie jest wynajmowany. Znakomita lokalizacja: kilka minut piechotą od stacji SKM, skąd w ...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Pruszków, ul. Powstańców

1 900 000

141

Ostatnia szansa na zakup przestronnego lokalu na najwyższym, 11. piętrze w Zielonym Patio Pruszków, który będzie idealny pod Państwa firmę. Zapierająca dech w piersiach panorama Pruszkowa oraz Warszawy, a do tego 9 miejsc parkingowych zapewni parking dla klientów oraz pracowników. Zielone Patio Pru...

Zobacz ogłoszenie
4
Lokal Pruszków, ul. Mechaników

542 000

49

Lokal usługowy o powierzchni 49 m2. Stan deweloperski. Przynależne 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja: Pruszków, ul. Mechaników 1A. Cena lokalu: 9 000 zł netto/m2 (plus 23% VAT). Cena miejsc postojowych: 50 000 zł netto (plus 23% VAT).

Zobacz ogłoszenie
3
Lokal Ożarów Mazowiecki

1 350 000

500

BARDZO CIEKAWA OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ WE WŁASNYM DOMU. Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny. Na parterze znajdują się pomieszczenia dawnej drukarni z dużą salą produkcyjną oraz część biurowo-socjalna, zaś na piętrze przestronne mieszkanie....

Zobacz ogłoszenie
1
Lokal Pruszków, ul. Polna

687 500

51

Sprzedam lokal Usługowo Handlowy w Pruszkowie Lokal usługowy 51 m2 Pruszków ul. Polna 16 Przedmiotem oferty jest lokal usługowy położony w centrum Pruszkowa, przy ul. Polnej 16. o pow. użytkowej 51 m² wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz garażem lokal zlokalizowany na parterze budynku wiel...

Zobacz ogłoszenie
10
Lokal Piastów, ul. Lwowska

530 000

92

Sprzedam lokal 92,49m w Piastowie przy targu, wejście od ulicy w pobliżu P.K.P. M.Z.K. Drzwi oraz okna posiadają rolety antywłamaniowe. Podłoga z terakoty , ściany malowane. Lokal posiada kanalizację, ogrzewanie centralne, woda z wodociągu, prąd. Parking miejski przy lokalu.

Zobacz ogłoszenie
1
Nieruchomość komercyjna Jawczyce, ul. Piwna

7 000 000

650

Sprzedam obiekt komercyjny , hotelowo - usługowy funkcjonujący ( ) z możliwością zmiany przeznaczenia świadczenia innych usług : gastronomia , myjnia , biuro + magazyn, sklep , dystrybucja . Obiekt rentowny w świetnej lokalizacji. 

Zobacz ogłoszenie
1
Lokal Pruszków

450 000

67

Oferujemy Państwu bezpośrednio Lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni: 32,32 m2, położony w parterze budynku mieszkalnego z dużą witryną od ulicy oraz prywatnymi miejscami postojowymi. Nieruchomość zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części Pruszkowa. W bliskiej ...

Zobacz ogłoszenie
8
Hotel/pensjonat Piastów

2 950 000

350

Sprzedam gotowy biznes. Sprzedam Hostel wraz z Najemcami umowa podpisana na czas nieokreślony. Dochodowy interes który będzie zarabiał od pierwszego miesiąca. Dochód miesieczny to 25000tyś na czysto Rocznie 300000tyś. Plus najemca płaci wysokie media według liczników. Hostel jes bez obsługi na konie...

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Pruszków

105 000

20

Sprzedam Garaż widoczny na zdjęciu 20m2 z działką. Możliwość delikatnej negocjacji ceny.

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Warszawa Ursus, ul. Górna Droga

520 000

64

Do sprzedania lub wynajęcia lokal usługowy z dwoma wejściami i dużą witryną, o pow. 64,55 m2 Usytuowany jest na parterze budynku wielorodzinnego przy ulicy Górna Droga. Dobrze widoczny z ulicy. Jest możliwość łatwego rozładunku - rampa zjazdowa. Lokal jest częściowo wykończony i składa się pomieszcz...

Zobacz ogłoszenie
19
Lokal Pruszków, ul. Bolesława Prusa

1 500 000

396

Do sprzedania nietuzinkowy lokal użytkowy, przy ulicy Bolesława Prusa w Pruszkowie o powierzchni prawie 396 m/2. Oddzielne wejście wraz z przylegającym terenem, zamykanym własną furtką (klucz/domofon). Udogodnienie dla osób niepełnosprawnych w postaci podjazdów. Przestrzeń znajduje się poniżej parte...

Zobacz ogłoszenie
1
Lokal Pruszków Centrum

1 200 000

42

Sprzedam lokal usługowy w centrum Pruszkowa. Wykończony z klimatyzacją.

Zobacz ogłoszenie
5
Hala/magazyn Bronisze

3 999 000

930

Oferta dotyczy działki położonej w Ożarowie Mazowieckim/ Bronisze Działka 2300m2 1 budynek biurowo-magazynowy 450m2.      2 budynek hala magazynowa 480m2 3 wiata stalowa 200m2 Wjazd bezpośrednio z ulicy Poznańskiej Sprzedaż tylko bezpośrednia. Agencjom dziękuję, nie skorzystam. 

Zobacz ogłoszenie
7
Hala/magazyn Otrębusy

1 150 000

800

Budynek biurowo - magazynowy z wiatą, o powierzchni 241m2 ( 224m2 użytkowej powierzchni, kubatura 1180m3 ) na działce budowlanej 1024m2. Konstrukcja murowana ze szkieletem stalowym, samonośna ( co pozwala na dowolną aranżację wnętrza ). Ocieplona styropianem. Brama podnoszona, dwa wejścia. Wiata zin...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Pruszków, al. Wojska Polskiego

2 012 916

214

OFERTA BEZPOŚREDNIA - POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ! Lokal usługowy o powierzchni 214,14 m2 zlokalizowany w Pruszkowie przy ul. Al. Wojska Polskiego 123 lok. U8. w nowo powstałym budynku w inwestycji Corner Park. Cena za całość: 2 012 916,00 zł netto (należy doliczyć 23% Vat) Cena za m2: 9400zł/m2 net...

Zobacz ogłoszenie
1
Lokal Pruszków Centrum, ul. Bolesława Prusa

672 000

96

BEZPOŚREDNIO na sprzedaż lokal handlowo-usługowy. Oferujemy Państwu na sprzedaż narożny lokal usługowo-handlowy usytuowany w centrum Pruszkowa przy ul. B. Prusa 10. Lokal znajduje się na parterze i posiada wejście od strony ruchliwej ulicy. Bezpośrednio przed lokalem znajduję się także zatoka parki...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Lokal Warszawa Włochy, ul. Dźwigowa

1 408 960

82

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy na parterze z dużymi witrynami, położony przy głównej arterii komunikacyjnej na warszawskich Włochach, idealny pod handel, usługi lub biuro, a także lekką gastronomię. Atuty lokalu: - Położenie przy głównej arterii komunikacyjnej (łączącej Bemowo, Ursus i Włoch...

Zobacz ogłoszenie
18
Lokal Warszawa Włochy, ul. Bolesława Chrobrego

7 300 000

960

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość (przy ul. Chrobrego 3A, 70 metrów od stacji szybkiej kolejki Warszawa Włochy) składającą się z 3 budynków: - Budynek I (620 m2), który można zaadaptować na produkcję, biuro, handel, usługi - Budynek II (70 m2) – pawilon handlowy z witryną od u...

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Stare Babice, .

4 500 000

900

Na sprzedaż budynek o powierzchni całkowitej 900 m2 z dużym potencjałem biznesowym do wykorzystania jako np. budynek usługowy, hotel, dom weselny, salę konferencyjną, klinikę. Nieruchomość znajduje się w podwarszawskich Starych Babicach przy głównej przelotowej ulicy, budynek o powierzchni 900 m2 w...