Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Ciechocin Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 047 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Ciechocina - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Ciechocinie można kupić za 3.9 mln zł, a najdroższe za 3.9 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 3.9 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 3047 zł.

5
Hala/magazyn Ciechocin

3 900 000

1280

Oferuję na sprzedaż halę o powierzchni 1280 m². Nieruchomość jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. Posiada przestronną powierzchnię, która umożliwia różnorodne zastosowania. Wokół znajdują się miejsca parkingowe oraz łatwy dojazd. Hala znajduje się w dogodnej lokalizacji. W pobliżu s...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
5
Lokal Golub-Dobrzyń

3 000 000

750

Sprzedam budynek z wieloletnim funkcjonowaniem jako szwalnia o powierzchni 750 m2 wraz z przyległym gruntem. Możliwość rozbudowy. Umiejscowiony na terenie przemysłowym z możliwością prowadzenia każdej działalności. W budynku znajduje się zaplecze socjalne oraz pomieszczenia biurowe. Zainteresowanyc...

Zobacz ogłoszenie
1
Lokal Golub-Dobrzyń, ul. 17 Stycznia

320 000

200

Do sprzedania lokal użytkowy Golub - Dobrzyń 200m2, lokalizacja centrum, dwie kondygnacje 

Zobacz ogłoszenie
6
Lokal Golub-Dobrzyń, ul. 17 Stycznia

220 000

125

Sprzedam lokal w kamienicy w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. 17Stycznia 3. Lokal 125m2 na wszelką działalność: biura,sklep. Można też przerobić na piękne duże mieszkanie , nawet dwa mniejsze. Lokal jest podpiwniczony i posiada centralne ogrzewanie. Negocjacje możemy zacząć od 200000 zł. Zapraszam napr...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
10
Hala/magazyn Złotoria

3 500 000

1907

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o charakterze produkcyjno-magazynowym, położona w doskonałej lokalizacji – Złotoria, zaledwie 1,5 km od granic Torunia. Obiekt z gotową, pełną infrastrukturą techniczną i funkcjonalnym układem, idealny pod działalność produkcyjną, logistyczną, magazynową oraz e-c...