Rodzaj nieruchomości

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż
Województwo

Usuń wybór
Miejscowość
Ulica
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Ulica.
Typ nieruchomości
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Typ nieruchomości.
Cena
Cena/m²
zł/m²
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:

  • Domyślne

Nieruchomości komercyjne Białowieża - najwięcej bez pośredników

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Białowieża. Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Białowieży tylko na Adresowo.pl. W czerwcu 2024 najtańsze nieruchomości komercyjne w Białowieży można kupić za 690 tys zł, a najdroższe za 4.3 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 2.5 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 5381 zł.

19
Lokal Białowieża
Białowieża Lokal na sprzedaż
450 Bez pośredników
4 300 000
9 556 zł / m²
11
Lokal Białowieża, ul. Tropinka
Białowieża ul. Tropinka Lokal na sprzedaż
572 Bez pośredników
690 000
1 206 zł / m²
Oferty spełniające kryteria do 20 km
2
Hala/magazyn Hajnówka, ul. Białostocka
Hajnówka ul. Białostocka Hala/magazyn na sprzedaż
540 Bez pośredników
1 450 000
2 685 zł / m²
2
Garaż/miejsce parkingowe Hajnówka, ul. Przytorowa
Hajnówka ul. Przytorowa Garaż/miejsce parkingowe na sprzedaż
16 Bez pośredników
48 000
3 000 zł / m²

Nieruchomości komercyjne Białowieża - Polecane ogłoszenia

11
Lokal Białowieża, ul. Tropinka

Sprzedaż Nieruchomości Komercyjnej Białowieża

Sprzedam nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 572 m2, która znajduje się w samym centrum Białowieży woj. Podlaskie, przy ulicy Tropinka 37 nr. ew. 1000/8 o powierzchni 0,1203 ha. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie budowlane na pensjonat jak i restaurację. Do projektu dołączona jest: ekspertyza konstrukcyjna, inwentaryzacje budynku, opinia ppoz, opis elektryki, projekt architektury, projekt konstrukcji, projekt sanitarny, projekt techniczny ogrodu zimowego, projekt technologiczny. Mówiąc krótko, wszystko niezbędne do budowy i otwarcie pensjonatu z restauracją. Na działce również jest zrobione przyłącze energetyczne jak i przyłącze wodno-kanalizacyjne. Nieruchomość ma bardzo duży potencjał i znajduje się przy cichej i spokojnej ulicy (która idzie równolegle do głównej ulicy w centrum) co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną pod kontem inwestycyjnym. Jak wspomniałem wcześniej nieruchomość ma aktualne pozwolenie budowlane, ale można oczywiście przekształcić ją na przykład w kila mieszkań do sprzedaży lub wynajęcia. Więcej informacji mogę udzielić na miejscu. Cena do sporej negocjacji. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu, nie odpisuję na sms-y.

19
Lokal Białowieża

Lokal Białowieża

Sprzedam restaurację w centrum Białowieży wraz z pokojami do wynajęcia. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, w turystycznej miejscowości. Restauracja posiada pełne zaplecze kuchenne, dwie sale, trzy toalety, duży ogródek z parasolami i bardzo duży parking. Budynek posiada pięć pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią oraz apartament/mieszkanie z kuchnią i  łazienką. Trwający wynajem pokoi na . Działka nr geod. 1453 o powierzchni 1707 m2. Budynek wybudowany w 2017 roku. Instalacja fotowoltaiczna 30 kW, instalacja gazowa wraz z dwoma podziemnymi zbiornikami na gaz o poj. 4800 l. Możliwość dokupienia zabudowanej działki obok, nr geod. 392 o powierzchni 732 m2. - ostatnie zdjęcie. Zapraszam do kontaktu Darek