Nieruchomości komercyjne do wynajęcia Warszawa ul. Porajów Najwięcej bez pośredników
5 400 zł
129 m²
Obejrzane
Prezentujemy Państwu w pełni działający, dochodowy lokal gastronomiczny Tre Amici Pizza&Grill, zlokalizowany na Białołęce - ul. Porajów! Lokal o powierzchni 100 m² + 30 m² tarasu (w środku 40 miejsc, na tarasie 20 miejsc) działa 1,5 roku, posiada stałą bazę klientów oraz bardzo dobre opinie w i...
Zobacz ogłoszenie
2 808 zł
45 m²
Obejrzane
NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI AGENCJI Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 47,5m2 usytuowane na 3. piętrze w 3 piętrowym budynku z 2011 roku, położonym przy ulicy Modlińskiej na Białołęce. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz pokoju, mogącego służyć jako magazyn lub kuchnia. Doskonale nadaj...
Zobacz ogłoszenie
7 000 zł
80 m²
Obejrzane
Do wynajęcia wyjątkowe, przytulne biuro o powierzchni ok. 80 m2 w sercu starego Żoliborza, na ul. Tucholskiej przy placu Wilsona. Biuro usytuowane jest w części wyremontowanej, przedwojennej willi i dysponuje osobnym wejściem. Specyfikacja lokalu: - Powierzchnia: ok. 80 m2 - lokal na poziomie -1...
Zobacz ogłoszenie
3 750 zł
35 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal użytkowy: - blisko Placu Wilsona centrum Żoliborza prestiżowa lokalizacja, - przy głównej ulicy - ul.Mickiewicza - bardzo dobra komunikacja, metro, linia tramwajowa i autobusowa, - pełna infrastruktura w otoczeniu, sklepy, banki, parkingi, restauracje, a także parki i baseny. Po...
Zobacz ogłoszenie
1 667 zł
21 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 21,37 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office BEZ PROWIZJI Jeden pokój biurowy z wejściem z korytarza. W lokalu znajdują się meble, które może wykorzystać naje...
Zobacz ogłoszenie
8 160 zł
480 m²
Obejrzane
wynajmę dwa magazyny po 240m2 6m wysoki w dobrej lokalizacji cena 34zł+12 zł koszty eksploatacyjne z ogrzewaniem,dostęp do magazynu korytarzem wewnętrznym sa po obu stronach korytarza drzwi szerokości 2.20m wysokość 2.5mparking,ochrona teren dostępny przez 7 dni w tygodniu. Wsumie do wynajmu jest po...
Zobacz ogłoszenie
4 400 zł
44 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal 44m. na parterze w budynku mieszkalnym na kancelarię, biuro lub gabinet. Nieruchomość położona w sercu Starego Żoliborza, na wprost przystanku "Gen. Zajączka 01", 600m do Dworca Gdańskiego oraz stacji metra. Doskonała komunikacja miejska (metro, tramwaje, autobusy), a także dostęp...
Zobacz ogłoszenie
14 667 zł
265 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 265 m2. Budynek usytuowany w Łomiankach, przy ulicy Warszawskiej, w okolicach kościoła. Aktualnie lokal podzielony na pomieszczenia, ale może stanowić jedną całość (9,4m x 28m). Wysokość ok. 4m. Wejście prosto z ulicy Warszawskiej. Moż...
Zobacz ogłoszenie
4 800 zł
69 m²
Obejrzane
Warszawa, Modlińska 129. Wynajmę trzy niezależne lokale: - Lokal U16: 69 m2 z balkonem. - Lokal U17: 54 m2. (Lokale U16 i U17 połączone przynależnym korytarzem 25 m2, na 1 piętrze). - Lokal U14: 115 m2 z przynależnym ogródkiem 63 m2 na parterze. Koszt najmu: ok. 68 zł/m2 netto. Opłaty eksploatac...
Zobacz ogłoszenie
4 500 zł
52 m²
Obejrzane
Schroegera przy Podczaszynskiego. Kameralnie. Na biuro, 2 pokoje, kuchnia, moze być 3 pokój, lazienka, spory przedpokój. Mieszkanie wysokie, 2 stronne wsch , zach. Bliskie metro, dobra komunikacja pozostała, cisza, bez konfliktów sąsiedzkie, wokolo zieleń. 1 piętro w 3 piętrowym budynku. Zapras...
Zobacz ogłoszenie
5 200 zł
130 m²
Obejrzane
Do wynajecia reprezentacyjny lokal uslugowo-komercyjny o powierzchni 130 m2, zlokalizowany w Lomiankach przy ul. Kolejowej 81, 05-092. Lokal idealny pod dzialalnosc gastronomiczna, showroom, butik, studio fitness lub jogi, szkola tanca, biuro lub uslugi. Nieruchomosc wyroznia sie nowoczesna archite...
Zobacz ogłoszenie
4 550 zł
27 m²
Obejrzane
Lokal świetnie usytuowany przy ul. Kasprowicza na Bielanach, w pobliżu 2 stacje metra + przystanki autobusowe. Niezależne wejście do lokalu od strony ulicy Kasprowicza. Powierzchnia użytkowa lokalu: 26,9 m.kw. (na 1 piętrze) + komórka lokatorska 7 m.kw. (na parterze). Lokal odnowiony: w stanie ideal...
Zobacz ogłoszenie
1 900 zł
40 m²
Obejrzane
Mam do wynajęcia biuro 40 m2 przy trasie Gdańskiej w Łomiankach 300 m od hipermarketu AUCHAN ul . Dolna 4 składające się z 3 pokoi 20 m2 ,9 m2 i 7m2 oraz kuchni i łazienki . Do biura jest bardzo dobry dojazd zawsze miejsca parkingowe plac jest oświetlony i utwardzony kostką jest możliwość reklamy , ...
Zobacz ogłoszenie
6 460 zł
68 m²
Obejrzane
BEZPOŚREDNIO PRZY METRZE PL WILSONA Piękne biuro/kancelaria/atelier/gabinet - funkcjonalne, jasne i przestronne w prestiżowej, przedwojennej, odnowionej, kamienicy, gotowe do zaaranżowania na własne potrzeby. Lokal zadbany, czysty, po renowacji. Trzy ustawne pokoje - 20, 17 i 13 m², z dużym holem,...
Zobacz ogłoszenie
4 500 zł
40 m²
Obejrzane
Wynajmę lokal handlowo - usługowy wolnostojący o powierzchni 40,5m2 przy ulicy Strumykowej 35. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji, Tarchomin/Nowodwory. Cena 4500pln netto/miesiąc. Numer kontaktowy: 505 082 743
Zobacz ogłoszenie
6 000 zł
160 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60m2 pawilon + 100m2 magazyn przy ruchliwej ulicy Ekspresowej 7 Warszawa, dzielnica Białołęka. Idealny na sklep, punkt usługowy lub biuro. Dodatkowo magazyn do którego wejście znajduje się bezpośrednio z ulicy. Dostępny jest również parking. Lokal składa się...
Zobacz ogłoszenie
6 500 zł
100 m²
Obejrzane
Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku tuż przy stacji metra Stare Bielany. Różne powierzchnie od 100 m² do 420 m². Cena 65 zł netto za m² + opłaty eksploatacyjne.
Zobacz ogłoszenie
180 zł
5 m²
Obejrzane
Od 1 kwietnia dostępne miejsce garażowe w monitorowanym garażu podziemnym. Miejsce jest zależne od drugiego miejsca. Bezpośrednio przy Galerii Północnej oraz Urzędzie Białołęka.
Zobacz ogłoszenie
14 500 zł
351 m²
Obejrzane
Najważniejsze informacje: - Powierzchnia całkowita: 351 m² - Działka: 663 m² - Rok budowy: 2007 - 3 kondygnacje: parter, piętro, poddasze - 14 miejsc parkingowych na terenie ogrodzonym i monitorowanym Rozkład pomieszczeń: - Parter: korytarz, 3 pokoje biurowe, kuchnia, WC, pomieszczenie gospodarcze ...
Zobacz ogłoszenie
10 000 zł
258 m²
Obejrzane
Białołęka PKP Płudy Ulica: Bohaterów 14 Lokal składa się z 3 kondygnacji: 1) Parter z przynależącym ogródkiem: - 86 metrów (jeden lub dwa lokale) - plus 160 metrów ogródka - Cena: 120 zł netto za metr - Teren przed (ogródek): 2000 zł netto 2) Piętro 1: - 86 metrów (jeden lub dwa lokale) - Cena: ...
Zobacz ogłoszenie
15 000 zł
88 m²
Obejrzane
Do wynajęcia wykończony lokal usługowy 88 m2 przy ul. Światowida 14 (od strony ul. Milenijnej, przy Urzędzie Gminy Białołęka i przychodni lekarskiej). Doskonały na działalność w branżach: handlowej, medycznej i paramedycznej oraz beauty. Od frontu witryna 5m+.
Zobacz ogłoszenie
18 000 zł
105 m²
Obejrzane
Lokal handlowo-usługowy 105 m² z ogródkiem 170,76 zł/m² ul. Sokratesa, Młociny, Huta, Bielany, Warszawa, mazowieckie Lokal użytkowy na wynajem Powierzchnia: 105,41 m² Lokalizacja: parter budynku Przeznaczenie: handlowy, biurowy, usługowy, gastronomiczny Budynek: nowy inteligentny blok mieszkalny; r...
Zobacz ogłoszenie
250 zł
8 m²
Obejrzane
Wynajmę od 01.03.2026r. miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Książkowej 9F (Tarchomin). Cena za miesiąc to 300 zł. W cenę wliczony jest już czynsz. Wpłata kaucji w wysokości 300 zł.
Zobacz ogłoszenie
12 000 zł
300 m²
Obejrzane
Wynajmę lokal usługowo-biurowo-przemysłowy 300m2. Lokal znajduje się na rogu ulic Conrada/Wólczyńska. Dojazd od ul. J. Conrada do lokalu. Parking na 6 miejsc postojowych.
Zobacz ogłoszenie
6 950 zł
170 m²
Obejrzane
Odstąpią lokal pod kuchnię cateringową / piekarnię tortilla. W lokalu była prowadzona piekarnia która specjalizuje się w wypiekach lawasza (tortilla) i bułeczek dla kebabu. Lokal mieści się w Warszawie (Warszawa - Bielany). Lokal użytkowy ma powierzchnię 170 m2 z wydzieloną łazienką (2 szt). W l...
Zobacz ogłoszenie
2 800 zł
29 m²
Obejrzane
Wynajmę lokal usługowy o powierzchni całkowitej ok. 29 m2 zlokalizowany w Warszawie, Tarchomin, ul. Mikołaja Trąby 2: - część usługowa: ~24m2 - zaplecze: ~5m2 - wysokość lokalu ok 2,8 m. - lokal posiada przyłącze przygotowane dla myjki fryzjerskiej. - szyld - trzeba wymienić wkład z grafiką - klima...
Zobacz ogłoszenie
12 300 zł
96 m²
Obejrzane
Witam, do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 96m2. -Miejsca parkingowe za budynkiem -w okolicy duża ilość bloków, kościół przedszkole - Duże frontowe witryny - Możliwość okresowej dzierżawy ogródka - Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy Conrada w Warszawie - Podjazd dla niepełnosprawych - Duż...
Zobacz ogłoszenie
4 900 zł
100 m²
Obejrzane
Hala-Magazyn ok 100m, wynajem prywatny. Wóycickiego Kazimierza 55, Warszawa.
Zobacz ogłoszenie
6 900 zł
59 m²
Obejrzane
Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60m2. Samo serce Tarchomina. Lokal na parterze, witryny, wejście z ulicy, parking bezpośrednio przed wejściem, lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Adres: Myśliborska 98G Atrakcyjna lokalizacja, możliwość adaptacji pod wybraną branżę. Plan lokalu ...
Zobacz ogłoszenie
7 000 zł
50 m²
Obejrzane
Odstąpię gotowy, działający biznes - Bistro w sercu Starych Bielan! Lokal, z odebraną kuchnią, sprzętem, meblami, meblami ogrodowymi, zastawą i wszystkim, co potrzebne do prowadzenia biznesu gastronomicznego. Lokal 50m2 na Starych Bielanach, przy Al. Zjednoczenia, tuż obok metra i uczelni. Składa ...
Zobacz ogłoszenie
3 300 zł
55 m²
Obejrzane
Wynajmę narożny lokal użytkowy na 1 piętrze, ok 55 M2, klimatyzacja. Kameralny budynek, na parterze Żabka i na 1 piętrze biuro rachunkowe. Główne pomieszczenie ok 50 M2 z dużą witryną na ulicę Warszawską oraz okno na ulicę Wiejską, możliwość aranżacji według potrzeb i pomieszczenie ok 5 M2. Wysta...
Zobacz ogłoszenie
7 995 zł
50 m²
Obejrzane
Oferuję lokal usługowy na wynajem o powierzchni 50 m². Znajduje się na parterze w budynku wolnostojącym. Lokal jest dostępny od 1 grudnia 2025 roku. Wyposażony jest w witrynę, ogrzewanie oraz dostęp do mediów: woda, prąd i kanalizacja. Dodatkowo, lokal posiada rolety zabezpieczające oraz parking. ...
Zobacz ogłoszenie
12 000 zł
100 m²
Obejrzane
Lokal na wynajem. 100 m na głównej ulicy Warszawskiej w Łomiankach, samo centrum. Jest to osobny budynek. Będzie przeprowadzony remont w budynku oraz otoczeniu, który umożliwi prowadzenie działalności gastronomicznej. Adres: ul. Warszawska 83.
Zobacz ogłoszenie
260 zł
15 m²
Obejrzane
Wynajmę miejsce postojowe Warszawa, ul. Książkowa 9F, Bialoleka. Wynajmę miejsce postojowe w garażu Warszawa przy ul. Książkowa 9F/Topolowa, Bialoleka. Garaż jest monitorowany i jest zapewniona ochrona. Dodatkowo kaucja do zapłaty to 200,00 zł.Proszę dzwonić pod numer 786135511 .
Zobacz ogłoszenie
250 zł
12 m²
Obejrzane
Wynajmę miejsce parkingowe w budynku ul. Przasnyska 7. Cena 250zł miesięcznie + jednorazowa kaucja 200zł za pilota. Oferta bezpośrednio od właściciela. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. tel. [numer] DANE KONTAKTOWE: Edyta Markowska [numer] [email] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi of...
Zobacz ogłoszenie
8 236 zł
142 m²
Obejrzane
Do wynajęcia biuro 142 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 58 zł /m2 netto + 29 zł /...
Zobacz ogłoszenie
24 000 zł
400 m²
Obejrzane
Do wynajęcia przestronny lokal na parterze w nowym budynku usługowo-mieszkalnym. Tylko 200m do metra Zacisze, ekspozycja na ulicę. Lokal ponad 400 m2 odpowiedni na siedzibę firmy, działalność usługową lub handlową.: – parter 305,8 m² oraz piwnica 172,6 m². Duże okna oraz wydzielone miejsca parki...
Zobacz ogłoszenie
6 250 zł
55 m²
Obejrzane
Wykończony lokal usługowo - handlowy w sercu Pragi Północ. Nowoczesne budownictwo - inwestycja Wileńska Express. Metraż: 55,69 m2 Adres: ul. Wileńska 14a Tuż obok sklep Putka oraz w zasięgu kilku kroków Lidl. Przystanek tramwajowy oraz gęsta zabudowa mieszkalna. Przeszklone witryny zapewniają dos...
Zobacz ogłoszenie
4 655 zł
59 m²
Obejrzane
Lokal biurowy 3 pokojowy na Mokotowie (Sielce) Czynsz 78,9 zł/m2 netto + vat Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Obecnie wejście z korytarza. Możliwość połączenia pokoi. Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariuszy ochrony...
Zobacz ogłoszenie