Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne do wynajęcia Mikołów Borowa Wieś Najwięcej bez pośredników

Średnia 55 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjne na wynajem z Mikołowa Borowa Wieś - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Mikołowie Borowa Wieś można wynająć za 1400 zł, a najdroższe za 2650 zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjne w ogłoszeniach wynajmu to 2025 zł.

4
Lokal Mikołów Borowa Wieś

1 400

25

Na wynajem - lokal usługowy blisko centrum Mikołowa Do wynajęcia oferuję lokal usługowy o powierzchni 25 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji — blisko centrum Mikołowa. Lokal idealnie nadaje się pod działalność usługową, biurową lub handlową. Atuty lokalu: - powierzchnia: 25 m², - osobna toale...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Mikołów Borowa Wieś

2 650

49

Nowoczesny lokal usługowy 49 m² — gotowy do wejścia! Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro lub gabinet? Ten świeżo wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 49 m² położony na parterze spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. Dostępny od zaraz! Atuty lokalu: * Główne pomieszc...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
2
Hala/magazyn Mikołów Mokre

2 000

460

Oferuję do wynajęcia powierzchnie magazynowe w Mikołowie Mokrym o łącznej powierzchni 460 m². Dostępne są moduły o powierzchni od 85 m², z możliwością wynajmu zarówno pojedynczych segmentów, jak i całej przestrzeni. Magazyny posiadają dostęp do zaplecza socjalnego oraz biurowego, co zapewnia komfor...

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Mikołów Goj

5 300

240

Oferuję lokal usługowo - magazynowy na wynajem. Dwa moduły magazynowe po 90m2 oraz zaplecze socjalno-biurowe 60m2. Lokal mieści się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp. Jest to idealne miejsce na biuro lub działalność gospodarczą. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, z bardzo wygodnym dojazdem do...

Zobacz ogłoszenie
3
Nieruchomość komercyjna Ruda Śląska Wirek, ul. Jarosława Dąbrowskiego

500

60

Pomieszczenie gospodarcze Ruda Śląska Magazyn Wirek Dąbrowskiego. 3 pomieszczenia na parterze w placu kamienicy - wejście standardowe 80. Prąd możliwy do podłączenia.