Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Złoczew ul. Błaszkowska Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 492 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Złoczewa ul. Błaszkowska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Złoczewie ul. Błaszkowska można kupić za 260 tys zł, a najdroższe za 260 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 260 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4492 zł.

8
Mieszkanie 3-pokojowe Złoczew, ul. Błaszkowska

265 000

59

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w Złoczewie przy ulicy Błaszkowskiej. Metraż: 59 metrów. Układ pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Remont: Zrobiony generalny remont w 2021 roku. Ogrzewanie: Całe nowe centralne z nowym piecem na ekogroszek lub pellet. Dodatkowe udogodnienia: Z mieszkaniem przynależy ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
12
Mieszkanie 3-pokojowe Ostrówek

180 000

155

3 pok.

Mam do sprzedania lokal mieszkalny w przedwojennym, wybudowanym w XIX wieku dworze widocznym na zdjęciach, znajdujący się na pierwszym piętrze (II kondygnacja) w miejscowości Ostrówek, powiat wieluński, woj. łódzkie. Dwór, w którym znajduje się ww. mieszkanie, jest murowanym budynkiem wielorodzinny...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Sieradz, ul. Ignacego Daszyńskiego

419 000

63

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie 63,3 m² - Sieradz, osiedle Klonowe, przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji w Sieradzu - osiedle Klonowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w środkowej części bloku, co zapewnia dobrą izolację cie...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Sieradz, ul. Armii Krajowej

515 000

57

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie na parterze przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni 57,8 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2015 roku, który był wykonany "od zera", wraz z nową wylewką oraz wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Wystrój oraz układ pomieszczeń został zaaranżowany prze...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 4-pokojowe Sieradz, ul. Karola Chodkiewicza

468 975

111

4 pok.

Apartament BEZCZYNSZOWY z ogródkiem w budowie zlokalizowany w Sieradzu na skrzyżowaniu ulic Zagłoby i Chodkiewicza osiedle Hetmańskie. Apartament będzie w stanie developerskim wraz ze wszystkimi mediami: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie – gaz ziemny. Apartament o pow. 111 m2 na piętrze 2 składa s...

Zobacz ogłoszenie
17
Mieszkanie 3-pokojowe Sieradz Bloki, ul. Armii Krajowej

377 000

58

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej. Kilka faktów o mieszkaniu: - 58m kw - 3 pokoje, kuchnia, łazienka i osobne WC - 3 piętro (ostatnie) - duży balkon - do mieszkania przynależy duża piwnica (ok 14m kw) - mieszkanie dwustronne dzięki czemu można łatw...

Zobacz ogłoszenie