Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Zdbice Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 365 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Zdbic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Zdbicach można kupić za 210 tys zł, a najdroższe za 210 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 210 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3365 zł.

8
Mieszkanie 3-pokojowe Zdbice

210 000

62

3 pok.

Nowe

Mieszkanie 62,4m² z własną działką i ogródkiem - Zdbice, przy lesie i jeziorze Szukasz przestrzeni, która łączy zalety mieszkania z komfortem posiadania własnego kawałka ziemi? Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w malowniczej, turystycznej miejscowości Zdbice (gmina Wałcz). To...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
1
Mieszkanie 3-pokojowe Glinki

170 000

67

3 pok.

Wałcz okolice - sprzedam mieszkanie bezczynszowe w bloku na 1 piętrze, M4, 3 pokojowe widna kuchnia i osobne wc, ogrzewanie własne, okolica grzybno jagodowa tereny ekologiczne , blisko jezioro. mieszkanie do remontu

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz, ul. Kościuszki

299 000

56

3 pok.

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze w bloku na ulicy Kościuszki. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i dobrze doświetlone. W skład wchodzi: - duży przestrzenny salon z wyjściem na balkon, -pokój około 10m2, który może służyć jako sypialnia lub pokój dla dziecka, - drugi mniejszy...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz, ul. Obrońców Westerplatte

295 000

53

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w bloku położonym przy ul. Obrońców Westerplatte 13C. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze. Mieszkanie ma bardzo dobry układ, są w nim wydzielone 3 pokoje, spora jak na mieszkanie w bloku łazienka i osobna kuchnia. Kuchnia jest umeblowana (razem z piekarnikiem i mikrofalówką, ...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz, ul. Wojska Polskiego