Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Piła Centrum ul. Dąbrowskiego · 8 piętro
389 000 zł
8 021 zł/m²
48 m²
3 pok.
Piła Centrum, Dąbrowskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Z balkonem i piwnicą w centrum Piły przy ulicy Dąbrowskiego. Widok na panoramę miasta / pilską Wyspę.
Elektryka po generalnym remoncie (przewody 2.5mm2 i osobny bezpiecznik do lodówki) W kuchni nowa lodówka LG 207cm
W korytarzu długa, pojemna szafa.
W łazience brak pralko-suszarki którą widać na zdjęciu.
Zmywarka w zabudowie Bosch.
Okna nowe, 3-szybowe. Wysoki standard – bez nakładów finansowych. Mieszkanie dzięki temu ciche i ciepłe.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: [numer]
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,50 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1980
-
Piła, Centrum ul. Dąbrowskiego
-
Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
78000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
78000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości