Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Tomaszów Lubelski ul. Lwowska Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 250 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Tomaszowa Lubelskiego ul. Lwowska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Tomaszowie Lubelskim ul. Lwowska można kupić za 350 tys zł, a najdroższe za 350 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 350 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6250 zł.

8
Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Lubelski Śródmieście, ul. Lwowska

350 000

56

3 pok.

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 56 m2 na II piętrze w centrum miasta Tomaszów Lub. przy ul. Lwowskiej 39. Lokal obejmuje salon z balkonem, 2 sypialnie, kuchnię, łazienkę i WC oraz piwnicę. Okna wychodzą na wschód i zachód, wnętrze jasne i słoneczne. Mieszkanie dostępne od zaraz umeblowane i wyposażon...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Lubelski Śródmieście, ul. Romualda Traugutta

570 000

57

3 pok.

Witam. Na wstępie zaznaczę, że mieszkanie nie jest na sprzedaż tylko i wyłącznie na zamianę, na dom wolnostojący w Tomaszowie. Mieszkanie jest w ścisłym centrum Tomaszowa blisko rynku, osiedle zamknięte, parking ze szlabanem otwieranym na pilota. W 2025 roku przeprowadzony kompletny remont: - wy...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Lubelski, ul. Tadeusza Rejtana

420 000

63

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie w Tomaszowie Lubelskim - ul. Rejtana 6. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,21 m², położone na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ulicy Rejtana 6 w Tomaszowie Lubelskim. W skład nieruchomości wchodzą: - kuchnia, - trzy niezależn...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Lubelski, ul. gen. Władysława Andersa

340 000

62

3 pok.

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w miejscowości Tomaszów Lubelski, koło Zielonego Rynku. Mieszkanie znajduje się w bloku przy ulicy Andersa 8. Cena: 340 tys. zł do negocjacji. Cena za m kw.: 5574. Pow.: 61 m kw. Liczba pokoi: 3. Poziom: 2. Rodzaj zabudowy: blok. Rynek: wtórny. Mieszk...