Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Strumień ul. 1 Maja Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 564 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z miejscowości Strumień ul. 1 Maja - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w ul. 1 Maja można kupić za 310 tys zł, a najdroższe za 310 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 310 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5564 zł.

14
Mieszkanie 3-pokojowe Strumień, ul. 1 Maja

319 000

57

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w centrum Strumienia. Mieszkanie: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe z wiatą. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Mieszkanie 2-pokojowe Strumień, ul. Osiedlowa

275 000

54

2 pok.

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej i wygodnej lokalizacji - Strumień, ul. Osiedlowa 6. Powierzchnia: 54 m² + piwnica. Układ: 2 niezależne pokoje + przedpokój + oddzielna kuchnia z oknem + łazienka. Stan: mieszkanie do remontu. Sprzedaż bezpośrednia - nie płacisz żadnych prowizji! Główne atuty m...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Strumień, ul. Osiedlowa

420 000

60

3 pok.

NA SPRZEDAŻ | 3 pokoje | 60 m² | 420 000 zł | po generalnym remoncie Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² przy ul. Osiedlowej w Strumieniu, położone na spokojnym, zielonym osiedlu. Lokal po generalnym remoncie - wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, rury gazowe or...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Jasna

354 000

55

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku przy ul Jasnej. Mieszkanie składa się z 3 nieprzejściowych pokoi- salonu, dwóch pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. W lokalu wymieniona została cała instalacja elektryczna, wod-kan, drzwi, ka...

Zobacz ogłoszenie
20
Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Jasna

315 000

55

3 pok.

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Jasnej na 1 piętrze z klimatyzacją. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- Zdroju przy ul. Jasnej z pięknym widokiem na " las Kyndra"(widok z balkonu nie przysłonięty innym blokiem). Mieszkanie składa się z 3 p...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice, ul. Górnicza

273 000

56

3 pok.

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Pawłowicach przy ul. Górniczej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - idealne dla osób, które szukają czegoś bez konieczności większych remontów. Lokal jest częściowo umeblowany i funkcjonalnie urządzony. W skład mieszkania wchodzi: * S...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice, ul. Polna

250 000

55

3 pok.

Mieszkanie do remontu, 1. piętro. W pobliżu szkoła (5 minut spacerkiem) i przedszkole (5 minut spacerkiem). Lodowisko w odległości minuty. Sklepy: Dino i Netto (5 minut), Bingo (10 minut). Basen (10 minut). Rynek w odległości 15 minut spacerkiem, z licznymi pizzeriami, lodziarniami i restauracjami. ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice, ul. Górnicza

320 000