Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec ul. Stanisława Wyspiańskiego Najwięcej bez pośredników

Średnia 8 478 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Sosnowca ul. Stanisława Wyspiańskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Sosnowcu ul. Stanisława Wyspiańskiego można kupić za 440 tys zł, a najdroższe za 440 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 440 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 8478 zł.

16
Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Stanisława Wyspiańskiego

440 000

51

2 pok.

Nowe

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży inteligentnego mieszkania w Sosnowcu na ul. Wyspiańskiego 73, o powierzchni 51,90 m2. Lokal usytuowany jest na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku, na bardzo spokojnym osiedlu bloków mieszkalnych, gdzie w najbliższej okolicy znajdzi...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
4
Mieszkanie 1-pokojowe Sosnowiec Pogoń, ul. Staropogońska

170 000

30

1 pok.

Sosnowiec Pogoń Kawalerka ul. Staropogońska - 30m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane w Sosnowcu, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic POGOŃ przy ul. Staropogońskiej. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 10 pię...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 4-pokojowe Sosnowiec Pogoń, ul. Gospodarcza

299 000

57

4 pok.

Sosnowiec Pogoń ul. Gospodarcza 57m2 // 4pokoje +Balkon francuski Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane w Sosnowcu, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic POGOŃ przy ul. Gospodarczej. Mieszkanie mieści się na 2 piętr...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Centrum, ul. Henryka Dąbrowskiego

199 900

37

2 pok.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,80 m² z dużym balkonem | Dąbrowa Górnicza Centrum ul. Dąbrowskiego Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,80 m² , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji — Centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Dąbrowskiego . Dąbro...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 1-pokojowe Sosnowiec

276 000

28

1 pok.

TYLKO U NAS W BIURZE NOTUS !!! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek – dodatkowa przestrzeń - wysoki potencjał inwestycyjny - cichobieżna winda w budynku - mieszkanie na parterze - CO miejsk...