Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Radzyń Podlaski ul. Armii Krajowej Najwięcej bez pośredników

Średnia 10 997 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z miejscowości Radzyń Podlaski ul. Armii Krajowej - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w ul. Armii Krajowej można kupić za 450 tys zł, a najdroższe za 450 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 450 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 10997 zł.

8
Mieszkanie 2-pokojowe Radzyń Podlaski, ul. Armii Krajowej

450 000

40

2 pok.

Nowe

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w samym centrum Radzynia Podlaskiego - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal o łącznej powierzchni 40,92 m² został funkcjonalnie zaprojektowany i składa się z: • jasnego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 23,98 m², • komfort...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Mieszkanie 2-pokojowe Radzyń Podlaski, ul. Bohaterów

619 999

49

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w Radzyniu Podlaskim przy ul. Bohaterów 10. Mieszkanie wykończone w kwietniu 2026r. Powierzchnia mieszkania: 49,49 m2. Pomieszczenia: - Salon: 21,62 m2 - Sypialnia: 9,46 m2 - Kuchnia: 9,95 m2 - Łazienka: 4 m2 - Korytarz: 8,8 m2 - Balkon (powierzchnia nie wliczona): +/- 10 m2 ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Radzyń Podlaski, ul. Kocka

314 000

52

2 pok.

Sprzedam umeblowane mieszkanie na ul. Kockiej, blok nr 1c. Mieszkanie znajduje się na parterze. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i korytarza o łącznej powierzchni 52,4 m2. Do mieszkania przydzielona jest piwnica. Cena: 314 000 zł. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Radzyń Podlaski, ul. Ostrowiecka

240 000

43

2 pok.

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Radzynia Podlaskiego – 43 m² | Pełna własność | Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Świetna lokalizacja, ścisłe centrum miasta, w pobliżu poczta, ryneczek, sklepy, przedszkola oraz szkoły. Atuty nieruchomości: -Rewelacyjna lokalizacja – ścisłe ce...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Radzyń Podlaski, ul. Stanisława Moniuszki

360 000

59

3 pok.

Dzień dobry. Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki 2 (obok stacji Avia). Trzecie piętro. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i mała łazienka. Klimatyzacja. Dalsze szczegóły pod tel.