Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Przybrda Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 578 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z miejscowości Przybrda - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w można kupić za 260 tys zł, a najdroższe za 260 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 260 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3578 zł.

6
Mieszkanie 3-pokojowe Przybrda

260 000

72

3 pok.

Na sprzedaż duże ,widne ,przestronne mieszkanie na drugim piętrze w miejscowości Przybrda gmina Biały Bór o powierzchni 72.66 m2. Mieszkanie składa się: -przedpokój -łazienka z WC -trzech pokoi -kuchni -osobne pomieszczenia gospodarczego w którym znajduje się piec na drewno. Budynek w niedalekiej p...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
15
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek, ul. Kaszubska

799 000

72

3 pok.

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 72,2 m2 z dużym tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecinek, ul. Kaszubska (Apartamenty Moderno) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 72,2 m2, położony na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą (2020 r.). M...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek, ul. Lwowska

350 000

57

3 pok.

3 pokojowe mieszkanie z loggią na 1 piętrze. Szczecinek, ul. Lwowska. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się na cichym, zielonym osiedlu, w pobliżu przedszkola, szkoły po...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek, ul. Polna

613 000

64

3 pok.

Jeszcze niższa cena - 613.000zł Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem na nowym osiedlu. Szczecinek, ul. Polna. Parter. Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Twoje Ogrody – wysoki standard, nowoczesny budynek z 2018 roku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprz...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek, ul. Wojska Polskiego

714 000

116

3 pok.

NOWA NIŻSZA CENA - 714.000,00 ZŁ! (DO NEGOCJACJI) DUŻE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI MIASTA. SZCZECINEK, UL. WOJSKA POLSKIEGO. MIESZKANIE WRAZ Z WYPOSAŻENIEM. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 116,64m2, wraz z wyposażeniem, z balkonem o pow. ok. 5m2, położone na I p...