Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Panasówka Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 286 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 2-pokojowych na sprzedaż z Panasówki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 2-pokojowe w Panasówce można kupić za 210 tys zł, a najdroższe za 210 tys zł. Średnie ceny mieszkań 2-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 210 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4286 zł.

3
Mieszkanie 2-pokojowe Panasówka

210 000

49

2 pok.

Sprzedam mieszkanie środkowe na 1. piętrze. Mieszkanie znajduje się na Roztoczu koło Zwierzyńca. Blok murowany z cegły - ocieplony, nowy dach. Mieszkanie posiada: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - spiżarka, - przedpokój. Powierzchnia: 49 m². Piwnica: 9,4 m². Budynek gospodarczy murowany: 12,9...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
8
Mieszkanie 2-pokojowe Biłgoraj, pl. Wolności

315 000

35

2 pok.

Na sprzedaż mieszkanie 35m², znajdujące się w ścisłym centrum miasta, tj. Plac Wolności. Usytuowane jest na drugim piętrze. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i świeżo odmalowane!

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Biłgoraj, pl. Wolności

417 000

47

2 pok.

Oferuję mieszkanie na trzecim piętrze bloku z dwoma pokojami i oddzielną kuchnią.Mieszkanie ma 47 m² i wysoką jakość wykończenia. Wnętrza są jasne, z białymi ścianami i drewnianą podłogą. Kuchnia jest oddzielna, a z salonu jest dostęp do balkonu. Okna zapewniają dużo dziennego, naturalnego światła. ...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 2-pokojowe Biłgoraj

270 000

38

2 pok.

Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze, w skład którego wchodzi holl, przestronna kuchnia, łazienka z WC, pokój dzienny i nieduża sypialnia, balkon od wschodu i komórka lokatorska. Blisko kosciół, szkoły, urząd miasta czy galeria

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Biłgoraj, ul. Ligi Obrony Kraju

520 000

51

2 pok.

Witam. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. użytkowej 51,62 mkw. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, a zarazem blisko centrum. Ul. Ligi Obrony Kraju 3. Mieszkanie oddane do użytku w 2018 r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest przestronne, bardzo...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Frampol, ul. Gorajska