Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice ul. Stokrotek Najwięcej bez pośredników

Średnia 7 115 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Mysłowic ul. Stokrotek - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Mysłowicach ul. Stokrotek można kupić za 370 tys zł, a najdroższe za 370 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 370 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 7115 zł.

16
Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice Ćmok, ul. Stokrotek

370 000

52

2 pok.

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku w cichej i zielonej części Mysłowic (ul. Stokrotek). Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 52 m² Liczba pokoi: 2 W skład mieszkania wchodzi salon, duża kuchnia, ustawny drugi pokój s...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
4
Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Nikiszowiec

689 000

77

4 pok.

Nowe

Tylko w naszym biurze !!! NOTUS !!! Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta. Powierzchnia: 77 m² | II piętro | balkon I 4 pokoje Mieszkanie sk...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice Wielka Skotnica, ul. Pawła Stalmacha

199 000

36

2 pok.

MYSŁOWICE - WIELKA SKOTNICA ul. Pawła Stalmacha 36m2 - 2 Pokoje Cena do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Mysłowicach przy ul. Pawła Stalmacha. Mieszkanie znajduje się na parterze w piętrowym bloku po termomodernizacji. W SKŁ...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 5-pokojowe Mysłowice, ul. Wielka Skotnica

550 000

69

5 pok.

Klimatyczne mieszkanie z tarasem i zielenią – cisza, przestrzeń i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m², położone w kameralnym, niskim budynku w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz wyso...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 1-pokojowe Sosnowiec Niwka, ul. Zagłębiowska