Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Kraków ul. ks. Wincentego Turka Najwięcej bez pośredników

Średnia 17 353 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Krakowa ul. ks. Wincentego Turka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Krakowie ul. ks. Wincentego Turka można kupić za 590 tys zł, a najdroższe za 590 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 590 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 17353 zł.

10
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Płaszów, ul. ks. Wincentego Turka

590 000

34

1 pok.

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m², położone na wysokim parterze w zadbanym bloku z 2000 roku, w spokojnej części Płaszowa. Mieszkanie po generalnym remoncie – gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. W skład mieszkania wchodzą: Salon Kuchnia P...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
33
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Podgórze, ul. Łanowa

435 000

26

1 pok.

Nowe

Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku. To idealna propozycja dla osób aktywnych, które lubią codzienną dawkę ruchu — brak windy. Ekspo...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków, os. Kalinowe

519 000

36

2 pok.

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze budynku na Osiedlu Kalinowym w Krakowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz, w świetnej lokalizacji z doskonałym d...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Płaszów, ul. Przewóz

825 000

59

2 pok.

Podgórze / Płaszów ul. Przewóz 59.1m2 / 2 pokoje + balkon LUX STAND / NOWE BUD Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59.1 m, położone przy ul. Przewóz Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane idealne do wejścia od zaraz, bez żadnych dodatkowych kosztów. Znajdu...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Grzegórzki, ul. Półkole