Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Gliwice Ligota Zabrska Najwięcej bez pośredników

Średnia 10 453 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 2-pokojowych na sprzedaż z Gliwic Ligota Zabrska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 2-pokojowe w Gliwicach Ligota Zabrska można kupić za 300 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny mieszkań 2-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 300 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 10453 zł.

8
Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice Ligota Zabrska

300 000

28

2 pok.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - Dzierżawa garażu blaszanego warta ok. 30 tys. - Powierzchnia: 28,70 m². - Piętro: 3 z 3. - Pokoje: 2. - Balkon. - Niski czynsz. - Ogrzewanie: gazowe. - Forma własności: własność prywatna. - Świeżo wyremontowane. BUDYNEK: - Budynek posiada 3 piętra. - Pod blokiem są miejs...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
3
Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice, ul. Łabędzka

393 868

37

2 pok.

Nowe

Szukasz mieszkania, które daje poczucie swobody i kontaktu z naturą? Na sprzedaż oferuję przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku w cichej części Gliwic. KLUCZOWE ATUTY: - Prywatny Ogródek: Największa zaleta tego mieszkania! - Idealne...

Zobacz ogłoszenie
3
Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice, ul. Łabędzka

454 398

41

2 pok.

Nowe

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m², zlokalizowane w jednej z najspokojniejszych części Gliwic. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, co zapewnia idealny balans między wygodą a prywatnością. UKŁAD I ATUTY: - Salon z aneksem kuchennym: Przestronne se...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze Centrum, ul. Jana Matejki

239 000

37

2 pok.

Nowe

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Zabrza tuż przy Rondzie Sybiraków. Ekspresowy dojazd do DTŚ i łatwa komunikacja z miastami ościennymi czy Katowicami. Mieszkanie: • Składa się z dużego ustawnego pokoju, sypialni, zamykanej kuchni, łazienki  oraz przedpokoju - możliwość otwarcia...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice, ul. Sadowa