Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Borzymy Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 712 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 4-pokojowych na sprzedaż z Borzym - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 4-pokojowe w Borzymach można kupić za 240 tys zł, a najdroższe za 240 tys zł. Średnie ceny mieszkań 4-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 240 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 2712 zł.

10
Mieszkanie 4-pokojowe Borzymy

240 000

88

4 pok.

Borzymy, gm. Kalinowo – mieszkanie po generalnym remoncie Przestronne 88,5 m²: – salon z balkonem, – 3 niezależne sypialnie, – duża kuchnia z jadalnią, – łazienka i osobne WC, – 2 piwnice i działka przed blokiem, – szybki światłowód, idealny do pracy zdalnej w otoczeniu zieleni Mieszkanie jest po ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
1
Mieszkanie 4-pokojowe Lega

350 000

83

4 pok.

Mieszkanie własnościowe spokojna okolica blisko las, jezioro i rzeka ,ogrzewane z co ,ciepła woda z bojlera. Pozostawiam pełne umeblowaniem z sprzętem AGD

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 4-pokojowe Augustów, ul. Obrońców Westerplatte

850 000

89

4 pok.

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 89,9 m², usytuowane na 3 i 4 piętrze (dwupoziomowe) w solidnym bloku z 2010 roku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (w tym salonu połączonego z kuchnią) oraz toalety na dole z miejscem na pralkę oraz łazienką na drugim poziomie, wyposażoną w wannę i prysz...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 4-pokojowe Augustów, ul. Tytoniowa

849 000

65

4 pok.

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, w tym salon wraz z kuchnią, z garażem podziemnym. Mieszkanie posiada dwa balkony, jedno od strony lasu (odległość od ściany lasu ok. 25 m). Na terenie spokojnego Modrzewiowego Eco Parku dostępna jest tężnia.

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 4-pokojowe Augustów, ul. Kasztanowa

519 000

62

4 pok.

Witam, Posiadam na sprzedaż mieszkanie o pow. 62 m2 przy ul. Kasztanowej na drugim piętrze, składającego się z kuchni połączonej z jadalnią, salonu, łazienki oraz dwóch sypialni. Mieszkanie przeszło gruntowny remont wraz z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Świetna lokalizacj...