Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ełk ul. Czesława Miłosza · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
PRZESTRONNE 4 POKOJE | DUŻY BALKON | UL. MIŁOSZA 3| BEZ POŚREDNIKÓW
Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub przestrzeni do pracy i życia? Na sprzedaż oferuję komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71m2 wraz z komórką lokatorską, położone na osiedlu Tuwima przy ul. Czesława Miłosza 3.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
• Przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 33m2 : Serce domu, które zapewnia mnóstwo światła i przestrzeni do wspólnego spędzania czasu.
• Funkcjonalny układ: 3 ustawne sypialnie, które idealnie sprawdzą się jako pokoje dziecięce, sypialnia główna lub gabinet.
• Idealne doświetlenie: Lokal posiada ekspozycję na trzy strony świata, dzięki czemu wnętrza są jasne i słoneczne o każdej porze dnia.
• Prywatność i spokój: Na klatce schodowej znajdują się tylko 2 mieszkania na piętrze, co gwarantuje kameralną atmosferę i ciszę.
• Piętro i wygoda: Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą.
• Lokalizacja: adres, który łączy bliskość infrastruktury miejskiej z terenami zielonymi.
W pobliżu sklepy (Biedronka, Pepco, Rossmann), szkoła, przedszkole i komunikacja miejska.
• Garaż podziemny: Możliwość dokupienia wygodnego garażu o powierzchni ok 20m2 bezpośrednio pod budynkiem w cenie 95 000zł.
Pośrednikom dziękuję.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75,71 m² balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2016
-
Ełk ul. Czesława Miłosza
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
160000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż