Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Wojciechów-Kolonia Piąta Najwięcej bez pośredników

Średnia 119 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z miejscowości Wojciechów-Kolonia Piąta - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w można kupić za 240 tys zł, a najdroższe za 320 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 280 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 119 zł.

5
Działka rolno-budowlana Wojciechów-Kolonia Piąta

320 000

2026

Na sprzedaż: Urokliwa działka z widokiem na gaj – Kolonia Wojciechów V 72b pod Nałęczowem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2026 m2, położona w województwie lubelskim w malowniczej miejscowości Kolonia Wojciechów V, pod adresem 72b. Atuty działki: Urokliwe położenie – działka znajduje s...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Wojciechów-Kolonia Piąta

240 000

3030

Sprzedam działkę budowlano-usługową o powierzchni 3 030 m2. Położona we wsi Wojciechów Kolonia Piąta, gmina Wojciechów. Działka położona jest przy drodze powiatowej Wojciechów-Nowy Gaj-Nałęczów i ma kształt prostokąta o wymiarach 45m x 65m. Odległość od granicy Nałęczowa ok. 2 km. Uzbrojenie technic...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka rolna Motycz Leśny

228 744

1412

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1412 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz Leśny, gmina Konopnica. Nieruchomość została wydzielona pod realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zgodnie z decyzją o ...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Motycz

295 000

2000

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zgodnie z de...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Motycz

295 000

1676

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1676 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zgodnie z de...