Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Rudy Szybki Najwięcej bez pośredników

Średnia 281 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Rud Szybki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Rudach Szybki można kupić za 260 tys zł, a najdroższe za 260 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 260 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 281 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Szybki to ul. Kozielska (1 ogłoszenie).

11
Działka rolna Rudy Szybki, ul. Kozielska

260 000

925

Nowe

Sprzedam działkę w Rudach Raciborskich Centrum. SUPER LOKALIZACJA 150 m od centrum !!! ( sklepy, szkoła, oś zdrowia) i od Zespołu Klaztorno-Pałacowego. Pow. 925 m2 ,posiada doprowadzoną wodę, energię elektr.(siłę),studnię, ogrodzenie oraz mały domek gospodarczy 18m2., w ul jest kanalizacja. BARDZO a...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Działka rolno-budowlana Stanica

527 000

1501

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1501 m². Działka ma wymiary 44m x 35m i jest ogrodzona. Dojazd asfaltowy zapewnia komfortowy dostęp. Na działce dostępne są media: prąd i woda. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Nieruchomość znajduje się w podmiejskiej lokalizacji, blisko lasu oraz...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolno-budowlana Szymocice, ul. Gliwicka

354 960

2958

Sprzedam działkę 2958m2 budowlano-rolną z Szymocicach, gm Nędza, raciborski, śląskie. Spokojne i zielone miejsce, w otoczeniu lasów, idealne do zamieszkania na stałe lub w celach rekreacyjnych. Nieruchomość usytuowana przy drodze w zabudowie jednorodzinnej, na terenie Parku Krajobrazowego "Cysterski...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka budowlana Bargłówka, ul. Raciborska

2 313 600

5784

Sprzedam dwie przylegające do siebie działki w całości budowlane w Bargłówce woj. Śląskie gm. Sośnicowice , 18 km od Gliwic. Łączna powierzchnia działek to 5784 m kw. Działki położone są w obrębie Cysterskiego Parku Krajobrazowego przy linii lasu w niedalekim sąsiedztwie leśnego źródła z wodą pitną...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Stanica, ul. Gliwicka

720 000

3000

Do sprzedania działka budowlana z możliwością prowadzenia spokojnej działalności powierzchnia 3000m2 jest możliwe aby zakupić bliźniaczą działkę obok razem wtedy będzie miała 6000m2, dojazd bezpośrednio z ulicy Gliwickiej. Na działce prąd oraz przyłącze wody w granicy, teren równy dobrze odwodniony....