Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Wiktora Poloczka Rybnik Grabownia

Działka budowlana Rybnik Grabownia, ul. Wiktora Poloczka. Zdjęcie 1
Działka budowlana Rybnik Grabownia, ul. Wiktora Poloczka. Zdjęcie 2
Działka budowlana Rybnik Grabownia, ul. Wiktora Poloczka. Zdjęcie 3

Działka na sprzedaż bez pośredników Rybnik Grabownia ul. Wiktora Poloczka

892 500
135 zł/m²
6 587
Rybnik Grabownia, Wiktora Poloczka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.

Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej dzielnicy Rybnik-Grabownia. Oferta dla klienta indywidualnego lub inwestora budowlanego. Media (woda, prąd, gaz) w drodze głównej. Najbliżej prąd do działki nr 1 (słup energetyczny).Dojazd z drogi głównej drogą utwardzoną w statusie służebności drogowej.
Nieruchomość została podzielona geodezyjnie na 5 działek.
Powierzchnie działek:
Nr 1 - 774 m² - 220zł/ m² (170280 zł)
Nr 2- 787 m² - 220zł/ m² (173100 zł)
Nr 3- 810 m² - 220zł/ m² (178200 zł)
Nr 4 -772 m² - 220zł/ m² (169800 zł)
Nr 5 -3444 m² (w tym 588 m² budowlane reszta zielone i rekreacja, w jej obrębie także obwałowany staw do zagospodarowania) - cena 25zł /m² (200700 zł)

Do centrum miasta 7 km.
Komunikacja autobusowa 100 m, szkoła i przychodnia zdrowia 1200m.

Więcej informacji po kontakcie. Ceny do negocjacji. Polecam zainteresowanym.

  • ul. Wiktora Poloczka, Rybnik Grabownia  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 587 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
179000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat