Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Rędziny ul. Lipowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 253 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Rędzin ul. Lipowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Rędzinach ul. Lipowa można kupić za 560 tys zł, a najdroższe za 560 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 560 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 253 zł.

2
Działka budowlana Rędziny Rędziny-Kolonia, ul. Lipowa

560 000

2214

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2214 m2, położona w miejscowości Rędziny Kolonia przy zbiegu ulic Szkolnej, Lipowej i Ołowianki. Nr działki: 80/4. Działka w kształcie trójkąta, najdłuższy bok wzdłuż głównej drogi asfaltowej liczy ponad 100 m. Nieruchomość posiada możliwość p...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
9
Działka budowlana Częstochowa Mirów, ul. Hektarowa

205 000

1089

Jeżeli szukasz intymności to ta działka jest dla Ciebie! Przepiękna działka przy ulicy Hektarowej w Częstochowie, dzielnica Mirów. Działka jest położona w doskonałym miejscu. Lokalizacja: Działka położona w bocznej uliczce od ulicy Hektarowej, w sąsiedztwie nowo powstałych działek budowlanych, n...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rod Częstochowa Aniołów, ul. Warszawska

46 000

514

Sprzedam działkę rekreacyjną, powierzchnia 514m. Działka mieści się na ul. Warszawskiej, ROD Aniołów. Na działce jest domek drewniany postawiony 4 lata temu. 2 lata temu dobudowano zadaszenie. Pod zadaszeniem położona instalacja. Na działce posadzone drzewka owocowe i krzewy. W tym roku posadzono 10...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Częstochowa Północ, ul. Ugody

39 900

400

Działka o powierzchni 400 m2, położona na niewielkiej pochyłości w kierunku południowym, przy głównej alejce, przy której znajdują się miejsca do parkowania. Altanka murowana z nowym pokryciem dachowym - blacha trapezowa, ocynkowana. W domku znajduje się część wypoczynkowa z aneksem kuchennym oraz ...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka budowlana Jaskrów, ul. Jurajska

195 000