Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Obręb ul. Dębowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 185 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Obrębu ul. Dębowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Obrębie ul. Dębowa można kupić za 340 tys zł, a najdroższe za 340 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 340 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 185 zł.

1
Działka budowlana Obręb, ul. Dębowa

340 000

1842

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1842 m² w miejscowości Obręb, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński. Spokojna, zielona okolica domów jednorodzinnych. Dojazd z dwóch stron – ul. Dębowa (asfalt) i ul. Podleśna (szuter). Działka o kształcie prostokątnym, płaska, niezabudowana, szerokość ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
3
Działka budowlana Czarny Las

229 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną 1000 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1000 mwymiary: ok. 36 m x 29 m , media: woda i prąd w ulicy , odległość od stacji PKP: ok. 2,5 km Działka położona w spok...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Dobiesz

240 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o wymiarach ok. 33 m x 30 m. Media: woda i prąd dostępne w ulicy Dojazd: droga asfaltowa Lokalizacja: w pobliżu przystanek ZTM wygodny dojazd komunikacją miejską Stacja PKP w odległości ok. 4 km (ok. 5 minut samochodem) ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Nowe Wągrodno

6 289 400

4,84 ha

Działka w miejscowości Nowe Wągrodno, Gmina Prażmów. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest jako mieszkaniowo - usługowa o podstawowym przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe z dopuszczeniem usług MU i budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne M. Minimalna powierzchnia 10...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Mikówiec

190 000

1050

Działka budowlana 1050 m² - Konstancin/Góra Kalwaria, idealna pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1050 m² , zlokalizowanej w malowniczym rejonie pomiędzy Konstancinem a Górą Kalwarią. To doskonały wybór dla osób szukających s...