Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Krobica Najwięcej bez pośredników

Średnia 52 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Krobicy - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Krobicy można kupić za 120 tys zł, a najdroższe za 120 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 120 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 52 zł.

1
Działka budowlana Krobica

120 000

2290

Działka budowlana w trakcie podziału Działka nr 2 Krobica - niedaleko Świeradowa Zdroju Powierzchnia działki 2290 m2, nasłoneczniona. Bardzo dobra lokalizacja Atrakcyjnie położona nieruchomości Z przepięknym widokiem na góry izerskie i miasteczko Mirsk.   Świeradów Zdrój - 3 km, Szklarska Poręba 20 ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Działka budowlana Świeradów-Zdrój Czerniawa-Zdrój, ul. Młyńska

253 000

3889

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI OPTIMA Wyjątkowa działka w sercu natury i uzdrowiskowego klimatu Biuro Nieruchomości Optima prezentuje unikatową działkę budowlaną, położoną w niezwykle klimatycznej części Czerniawy Zdroju, przy kameralnej ulicy Młyńskiej. To miejsce absolutnie ...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka inwestycyjna Świeradów-Zdrój, ul. Łowiecka

1 250 000

2001

Tylko u nas !!! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2001 m², położoną w malowniczej, uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój, przy ulicy Łowieckiej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabu...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka rolna Antoniów

340 000

3000

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje przestronną działkę rolną pod zabudowę o powierzchni 3000 m położoną w Antoniowie, w gminie Stara Kamienica. Najważniejsze atuty: Nieregularny kształt Dobrze nasłoneczniona, lekko pochyła Dojazd drogą asfaltową Media (prąd, woda, szambo) - do ...

Zobacz ogłoszenie
18
Działka budowlana Świeradów-Zdrój, ul. Wilcza

2 100 000

6000

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 0,6 ha (6000 m²), usytuowana w uzdrowiskowej części Świeradowa-Zdroju, u podnóża Sępiej Góry, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – tuż o...