Działki na sprzedaż Korytnica Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Korytnicy i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
799 000 zł
1,15 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m², położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem Chańcza. Teren jest w pełni ogrodzony, uzbrojony i przygotowany pod działalność turystyczną – idealny dla inwestora szukającego ...
Zobacz ogłoszenie
28 800 zł
960 m²
Obejrzane
Mam do sprzedania 5 działek budowlanych z warunkami zabudowy. Cena 30zl/m2 brutto. 6053/112 - 1575m2 6053/113 - 960m2 6053/114 - 960m2 6053/115 - 1155m2 6053/116 - 896m2 ul. Towarowa os. Kasperówka
Zobacz ogłoszenie
21 500 zł
600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rekreacyjną. Lokalizacja: Radzikowo, ogród nr 3, działka nr 64. Na działce znajduje się domek drewniany o wymiarach 3,70 m x 3,10 m. Dodatkowo dostępna jest własna studnia. Informacja o powierzchni nie jest dokładna.
Zobacz ogłoszenie
360 000 zł
1,66 ha
Obejrzane
## 🦌 Działka budowlana w sercu natury – Rembów, gm. Raków! Marzysz o domu pod lasem w Górach Świętokrzyskich? Sprzedam działki budowlane (symbol RM1) wydzielone z terenu 16 600 m² – Ty wybierasz wielkość! ✅ Media pod ręką: prąd, woda i asfaltowa droga gminna bezpośrednio przy działce. ✅ Natura na wy...
Zobacz ogłoszenie
520 000 zł
3974 m²
Obejrzane
Bardzo ładna działka w Staszowie, ul. Kolejowa 80 o powierzchni 3974m2. Wyjazd ze Staszowa w stronę Rytwian i Połańca. Działka płaska, równa, z jednej strony wydłużona w kształcie trapezu (w głębi). Dostęp z ulicy Kolejowej. Na działce wszystkie media. Działka bardzo ładna i do zabudowy jednorodzinn...
Zobacz ogłoszenie
57 000 zł
9800 m²
Obejrzane
Dzień dobry! Mam na sprzedaż działkę rolną która nadaje się na działkę budowlaną w miejscowości Raków /k. Staszowa, w województwie świętokrzyskim. Jest to niecały hektar. Obok jest ogrodzona działka, na której jest wybudowany budynek mieszkalny z mediami, jak woda i energia elektryczna. Po więcej i...
Zobacz ogłoszenie
1 290 000 zł
4364 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa działka nad Jeziorem Chańcza - idealna pod dom lub inwestycję. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 4 346 m², położoną w miejscowości Życiny (gmina Raków), w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Chańcza. To unikalne miejsce dla osób marzących o domu blisko...
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam 2 działki w Rakowie ul. Brzozowa o łącznej szerokości 20m. Powierzchnia działek 12 ar. Nr działek 928 i 929. Więcej informacji pod nr tel. 570165651. Na działce znajduje się tabliczka ogłoszeniowa z numerem telefonu. Cena do uzgodnienia.
Zobacz ogłoszenie
84 900 zł
800 m²
Obejrzane
Działka budowlana o powierzchni ok 800m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Jeziora Chańcza. Najważniejsze: - Działki budowlane - Możliwość podłączenia prądu, kanalizacji, światłowodu - Dojazd drogą gminną/powiatową - Teren przygotowany pod budowę - ok. 300-400 m do Jeziora Chańcza Świe...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
1900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną z WZ 19 arów – Jasień k. Staszowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1900 m² (19 arów), położona w miejscowości Jasień, ok. 10 km od Staszowa. Działka posiada uregulowany stan prawny (księga wieczysta) oraz pełną dokumentację, co umożliwia szybkie roz...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1,39 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 13900 m2, wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny na 3000 m2. Pozostała część działki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Działka przy drodze asfaltowej, blisko drogi krajowej DW765. Położona w Niemścicach w gminie Staszów. Numer działki 186/3 Lokali...
Zobacz ogłoszenie
3 756 000 zł
1,86 ha
Obejrzane
Do sprzedania działka w całości składająca się z kompleksu działek (po podziale) o nr. ewid. 233/4 - przeznaczenie drogowe, 233/5, 233/6, 233/7, 233/8, 233/9, 233/10, 233/11, 233/12, 233/13, 233/14, 233/15, 233/16, 233/17, 233/18, 233/19, 233/20, 233/21, 233/22, 233/23, 233/24, 233/25, 233/26, 233/2...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w Staszowie - na granicy z Dobrą. Działka ma ok 1900m2, kształt prostokąta. Jest w pełni uzbrojona.
Zobacz ogłoszenie
950 000 zł
1,74 ha
Obejrzane
Sprzedam działki w Staszowie - ceny do rozsądnej negocjacji działka nr 5632 - pow. 3640 m2 - cena 340 000,00 działki nr 783/5 - pow. 1309 m2, działka nr 785/3 pow. 2346 m2 - 330 000 (sprzedawane razem) działka nr 770 - pow. 4543 m2 - cena 180 000,00 działka nr 98 - pow. 2592 m2 - cena 46 000,00 dzi...
Zobacz ogłoszenie
490 000 zł
2800 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rekreacyjna nr 310 w miejscowości Pągowiec, gmina Raków, województwo świętokrzyskie. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Chańcza - jednego z najpiękniejszych akwenów rekreacyjnych w regionie. Powierzchnia działki wynosi 0,28 ha (2800 m²)....
Zobacz ogłoszenie
109 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Sprzedam atrakcyjne działki o powierzchni w przedziale 1563 m² - 2167 m², położoną w miejscowości Raków, w odległości 6 km od Jędrzejowa. obręb 0030 Raków. Działki posiadają warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. Media: W pobliżu sieć elektryczna. Działki znajdują się przy drodze gminnej. Poło...
Zobacz ogłoszenie
99 500 zł
500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 5 arów w Staszowie, przy ulicy Małopolskiej. W.Z. Cena: 99.500 zł
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rekreacyjną nr 167 na ogródkach działkowych ROD Staszów Golejów, około 5 arów. Na działce wybudowana jest altana oraz, osobno, budynek na narzędzia. Wszystko w stanie idealnym. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia. Numer telefonu.
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
4 ha
Obejrzane
Sprzedam stawy hodowlane, ok. 4 ha, z aktualnymi pozwoleniami wodnoprawnymi. Spokojna okolica w rejonie lasów, idealna pod agroturystykę/rekreację. Na działce znajduje się drewniany, podpiwniczony dom o powierzchni ok. 90 m², wymagający remontu. Działka jest częściowo ogrodzona. Więcej informacji po...
Zobacz ogłoszenie
248 000 zł
600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę przy zalewie w Chańczy, uzbrojoną, wszystkie media, ogrodzona, wyrównana, uporządkowana, z gotowym projektem do budowy domku. Proszę o kontakt tylko telefoniczny, udzielimy wszelkich informacji.
Zobacz ogłoszenie
198 000 zł
600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę nad zalewem w Chańczy gotowa pod budowę domku ,uzbrojona,media. Kontakt tylko telefoniczny Nie odpowiadam i nie odpisuję na wiadomości sms i meile.
Zobacz ogłoszenie
148 000 zł
500 m²
Obejrzane
sprzedam działki nad zalewem Chańcza gotowe do budowy domku,nie odpowiadam na sms-y i meile kontakt telefoniczny
Zobacz ogłoszenie
585 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w ścisłym centrum Staszowa, w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią i drzewami. Lokalizacja łączy komfort kameralnej dzielnicy z pełną dostępnością miejskiej infrastruktury – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze...
Zobacz ogłoszenie
158 000 zł
600 m²
Obejrzane
Działka o powierzchni 600 m². Jest uzbrojona w prąd, wodę oraz wkopany w ziemię jest zbiornik na szambo. Jest również możliwość dzierżawy brzegu. Działka znajduje się blisko jeziora.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
3800 m²
Obejrzane
Sprzedam piękną działkę 38 arów w miejscowości Podmaleniec, przy głównej wojewódzkiej drodze Staszów-Opatów. Jest możliwość podziału na mniejsze z dojazdami od drogi wojewódzkiej. Cena 160 000 zł do uzgodnienia.
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
1,41 ha
Obejrzane
Witam, sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,41ha na której przebiega prąd, woda, gaz, położoną w miejscowości Wierzbica-Rudki w gminie Tuczępy. Ciche, spokojne miejsce bez dużego ruchu samochodowego. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
135 888 zł
2384 m²
Obejrzane
Sprzedam działki: 1) Działka nr 92/23 - 0,2384 ha / budowlana / cena 57 zł za m2. 2) Działka nr 92/24 - 0,1100 ha / budowlana / cena 58 zł za m2. 3) Działka nr 92/25 + 92/26 - 0,1289 ha + 0,3000 ha / budowlana + leśna / cena 24 zł za m2. 4) Działka nr 92/27 - 1,1484 ha / las ponad 100-letni / cena ...
Zobacz ogłoszenie
750 000 zł
1 ha
Obejrzane
Działka uzbrojona. Miejscowość Mostki. Numer: 193. Wielkość pod życzenie kupującego. Cena 7.500 zł za ar. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego
Zobacz ogłoszenie
199 997 zł
720 m²
Obejrzane
DOM W STANIE SUROWYM NA DZIAŁCE W RAKOWIE Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem? Sprzedam dom w stanie surowym, z lat 90., położony na spokojnym Osiedlu 70-lecia Niepodległości w Rakowie (26-035), woj. Świętokrzyskie. Dom jest w pełni podpiwniczony i składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnyc...
Zobacz ogłoszenie
83 000 zł
785 m²
Obejrzane
Dzień dobry, sprzedam działkę budowlaną 0.0785 ha. W sam raz na budowę domu lub pod inwestycje. Działka jest blisko lasu w spokojnej okolicy. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Pierwsza linia zabudowy. Równa działka! W okolicy zaczynają już powstawać domy jednorodzinne....
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1051 m²
Obejrzane
Sprzedam działki Staszów ul.Tatrzańska i ul.Karpacka. Do sprzedania 4 atrakcyjne działki w miejscowości Staszów o łącznej powierzchni 2100m2. Działki sprzedawane parami po dwie - zilustrowane na załączonej mapce ewidencyjnej. Pierwsza para działek do sprzedania to działki o numerach 1128/6 i 112...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
628 m²