Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Środa Śląska - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

25 działek na sprzedaż gmina Środa Śląska. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (25)

Działka rolna Bukówek
Bukówek · Działka rolna · 26700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
7 zł / m²

Działka Bukówek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie rolną o pow. 26700 m przy drodze asfaltowej 6 km od Środy Śląskiej ,blisko od zabudowań.Polecam....

Działka inwestycyjna Środa Śląska Centrum, ul. Strzelecka
Środa Śląska Centrum, ul. Strzelecka · Działka inwestycyjna · 9107 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 880 000 zł
206 zł / m²

Działka Środa Śląska Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna w super atrakcyjnej rekreacyjnej części miasta a zarazem w jego centrum. W odległości aquapark, jeziorko rekreacyjne, 500m do rynku. Ujęta w MPZP jako tereny zabudowy budynków wielorodzinnych. Minimalny PUM 1100m2. Posiadamy koncepcje zagospodarowania. Zaopatrzona we wszystkie media z asfaltową drogą dojazdową...

Działka budowlana Rakoszyce, ul. Wrocławska
Rakoszyce, ul. Wrocławska · Działka budowlana · 1058 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 200 zł
50 zł / m²

Działka Rakoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Proponujemy atrakcyjne działki pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Rakoszyce. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, według którego na tej powierzchni planowany jest teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Media w postaci wody, prądu oraz kanalizacji znajdują się przy granicy nieruchomości. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość położona jest około 15 minut jazdy od zachodniej granicy Wrocławia. Dojazd ...

Działka inwestycyjna Środa Śląska
Środa Śląska · Działka inwestycyjna · 5110 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
51 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Witam.Na sprzedaż działka przemysłowa w atrakcyjnej lokalizacji tuż przy strefie ekonomicznej w sąsiedztwie dużej firmy zajmującej się branżą automotive ,tuż obok stacji kolejowej .0,511 h z dostepem do mediów.Kontakt tel. ...

Działka rolno-budowlana Wrocisławice
Wrocisławice · Działka rolno-budowlana · 3731 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
373 100 zł
100 zł / m²

Działka Wrocisławice na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę rolna w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana pod zabudowę mieszaną- mieszkaniowa oraz uslugowo-gospodarcza. 10 km od Środy Śląskiej. Blisko do A4...

Działka budowlana Szczepanów, ul. Długa
Szczepanów, ul. Długa · Działka budowlana · 880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
102 zł / m²

Działka Szczepanów na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Przedmoście
Przedmoście · Działka rolna · 588916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
4 zł / m²

Działka Przedmoście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo o powierzchni 58,8916 ha w ciąglej uprawie, obecnie na całej powierzchni trawy. Położone w miejscowości Przedmoście, gmina Środa Śląska. Działki o numerach: 265/27, 265/8, 263, 894, 897. Klasy ziemi: RIVb - 11,04 ha, RV - 4,31 ha, ŁIII - 3,01 ha, ŁIV - 22,0182 ha, ŁV - 5,80 ha, ŁVI - 0,51 ha, PsIV - 9,0968 ha, W - 0,9266 ha, Lz - 2,18 ha. Gospodarstwo na obszarze około 43 ha posiada plan zagospodarowania terenu jako grunty rolne. Pozostała część nie posiada planu zagospoda...

Działka inwestycyjna Proszków
Proszków · Działka inwestycyjna · 95500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 252 500 zł
55 zł / m²

Działka Proszków na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 9,55 ha z przeznaczeniem na produkcję oraz usługi podstawowe (handel detaliczny małopowierzchniowy, gastronomia, drobne usługi rozrywki, biura, usługi drobne) wraz z funkcją uzupełniającą (m.in. mieszkania towarzyszące). Możliwość zabudowy do 70% pow. działki. Maksymalna wys. budynków do 20 m. Dostępne media: woda i prąd. Działka w pełni ogrodzona. Obszar dobrze skomunikowany (droga krajowa nr 94) - działka posiada własny wjazd. Sąsiedztwo terenów leśnych, zabudowy miesz...

Działka rolna Przedmoście
Przedmoście · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
3 zł / m²

Działka Przedmoście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię klasy IIIa, IVa, IVb, V...

Działka budowlana Środa Śląska
Środa Śląska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną (dowolną na zaznaczonym obszarze na zdjęciu w galerii.) lub całość. Działka położona jest przy nowo powstającym osiedlu. Blisko centrum ale i też terenów zielonych. Cena do uzgodnienia. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.