Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1310 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1308) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka rolna Sobów
Sobów · Działka rolna · 8300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
6 zł / m²

Działka Sobów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną przy drodze DW755, powierzchnia 0.83ha. Działka widoczna na foto. Więcej info telefonicznie....

Działka rolna Dmosice, Dmosice 32
Dmosice, Dmosice · Działka rolna · 14300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
2 zł / m²

Działka Dmosice na sprzedaż bezpośrednio
Pole składa sie z dwóch działek( 0,55 i 0,88h). Calosc1,43...

Działka budowlana Charbinowice
Charbinowice · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
7 zł / m²

Działka Charbinowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Charbinowice, w cichej i spokojnej okolicy. Działka porośnięta starodrzewiem (sosny, świerki, dęby, brzozy). Front działki całkowicie zasłonięty od strony drogi wysokimi drzewami, duży obszar do zabudowy. Do działki przyłączono media t.j. woda, prąd oraz zos...

Działka rolno-budowlana Wilków
Wilków · Działka rolno-budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
35 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Prostokątna, płaska, rzeźba terenu korzystna, dostępność komunikacyjna dobra, bardzo atrakcyjne położenie nad zalewem Wilków. DZIAŁKA POD REKREACJĘ LUB BUDOWĘ-AGROTURYSTYKA. Blisko od Świętej Katarzyny. Rejon atrakcyjny turystycznie. Stawy rybne po sąsiedzku. ...

Działka rolno-budowlana Suchedniów Stokowiec, ul. Stokowiec 111A
Suchedniów Stokowiec, ul. Stokowiec · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
15 zł / m²

Działka Suchedniów Stokowiec na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ulicy Stokowiec od strony rzeki, aktualnie rolno-leśna, po dwu stronach drogi gruntowej. Woda prąd i gaz na sąsiedniej działce. Po dwu stronach drogi gruntowej. Z działki 259/1 wyłączony ogrodzony teren (ok 3500 m2) z domem od strony torów, który również jest na sprzedaż . Do zalewu Rej...

Działka rolna Boleszyn
Boleszyn · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Boleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w pobliżu zalewu Wióry Dojazd drogą asfaltową na Szeligi, działka położona 50m od tej drogi. Cena do niewielkiej negocjacji....

Działka rolna Boronice
Boronice · Działka rolna · 18700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
3 zł / m²

Działka Boronice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole, ziemię rolną o powierzchni 1,87 ha położone w miejscowości Boronice. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej. Klasa ziemi III i IV. Cena do negocjacji...

Działka rolno-budowlana Niewiatrowice
Niewiatrowice · Działka rolno-budowlana · 6400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
5 zł / m²

Działka Niewiatrowice na sprzedaż bezpośrednio
Oferta sprzedaży dotyczy 3 działek: 1. Działka budowlana 4 ary z domem do generalnej odbudowy, uzbrojona - prąd, woda i kanalizacja, 2. Działka rolna 4 ary i 27 arów - las, 3. Działka rolna 7 arów i 22 ary - las. Działka budowlana położona przy drodze asfaltowej na trasie Kraków (65 km) -Dz...

Działka inwestycyjna Jędrzejów, ul. Bartosza Głowackiego
Jędrzejów, ul. Bartosza Głowackiego · Działka inwestycyjna · 905 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 390 000 zł
1536 zł / m²

Działka Jędrzejów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 905 m2 obok rynku w Jędrzejowie przy ul głowackiego Świetna lokalizacja na przeciwko Pepko, od rynku około 50m . Działka w pełni uzbrojona. Na działce znajdują się budynki o łącznej powierzchni ok 210m. Działka świetnie nadaje się pod inwestycję handlową. Zaprasz...

Działka rolno-budowlana Tarczek
Tarczek · Działka rolno-budowlana · 19700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
6 zł / m²

Działka Tarczek na sprzedaż bezpośrednio
Działka prostokątna z wjazdem z drogi asfaltowej.Idealna do zabudowy.Szerokość od drogi ok 40 m. Działka uzbrojona (prąd, gaz,woda,kanalizacja ). Pośrodku działki strymyk a na końcu mała rzeczka. Piękny widok- zdjęcia. TEREN IDEALNY DLA INWESTYCJI AGROTURYSTYCZNEJ. Więcej szczegółów udzieli właścic...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.