Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat ostrowiecki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

88 działek na sprzedaż powiat ostrowiecki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (88)

Działka rolno-budowlana Nowy Skoszyn
Nowy Skoszyn · Działka rolno-budowlana · 12600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 000 zł
3 zł / m²

Działka Nowy Skoszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną nr 166 o powierzchni 1,26h w Nowym Skoszynie... 4 dni temu

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Gabrieli Zapolskiej
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Gabrieli Zapolskiej · Działka budowlana · 390 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
115 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Ostrowcu Św. przy ul. Gabrieli Zapolskiej na osiedlu domków jednorodzinnych. ...

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Las Rzeczki
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Las Rzeczki · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
53 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Las Rzeczki w Ostrowcu Św...

Działka rolno-budowlana Jastków
Jastków · Działka rolno-budowlana · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
23 zł / m²

Działka Jastków na sprzedaż bezpośrednio
Dobrej klasy ziemia rolna, dwie dzialki obok siebie, na jednej z nich dwa budynki, prosze o kontakt mailowy, nie dzwonic - numer telefonu polskiego nieaktualny....

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski Piaski, ul. Las Rzeczki
Ostrowiec Świętokrzyski Piaski, ul. Las Rzeczki · Działka budowlana · 1737 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
55 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki budowlane na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego. Tere płaski o regularnych kształtach, niezabudowany. Sąsiedztwo nowej zabudowy mieszkaniowej i enklaw leśnych. Dogodny dojazd do centrum miasta drogami o nawierzchni asfaltowej i częściowo gruntowej. Teren uzbrojony w sieć wodociągową ,kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową przebiegającą w pasie drogowym ul. Las Rzeczki. Powierzchnia poszczególnych działek wraz z proponowanymi cenami pokazana zost...

Działka budowlana Momina
Momina · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
67 zł / m²

Działka Momina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam położoną około 10 km od Ostrowca Świętokrzyskiego działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 wraz z znajdującym się na jej terenie budynkiem. Nieruchomość stanowi była mleczarnia. Duży utwardzony plac z przodu budynku. Działka jest całościowo ogrodzona płotem metalowym, 2 bramy wjazdowe. Znajduje się w miejscowości Momina, gmina Waśniów, powiat ostrowiecki, ok. 2 km od drogi wojewódzkiej 751 (Kielce - Ostrowiec Świętokrzyski), ok. 7 km od pasma Gór Świętokrzyskich w linii prostej. W...

Działka rolna Boleszyn
Boleszyn · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Boleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w pobliżu zalewu Wióry Dojazd drogą asfaltową na Szeligi, działka położona 50m od tej drogi. Cena do niewielkiej negocjacji....

Działka inwestycyjna Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Jana Kilińskiego
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Jana Kilińskiego · Działka inwestycyjna · 6821 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
264 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
BUDYNEK USŁUGOWO-HANDLOWY Z POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI CENA OSTATECZNA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI TO 1 800 000 zł netto BUDYNEK O POWIERZCHNI 2500 m kw CAŁA DZIAŁKA WRAZ Z PARKINGAMI TO 6821 m kw ...

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kasztanowa
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kasztanowa · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
147 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana miescząca się w Ostrowcu Św. przy ul. Kasztanowej, dojazd również od ul. Jodłowej. Działka w pełni uzbrojona....

Działka rolna Ćmielów, ul. Sandomierska
Ćmielów, ul. Sandomierska · Działka rolna · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
28 zł / m²

Działka Ćmielów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z możliwością łatwego przekształcenia na budowlaną. Zlokalizowana przy ulicy Sandomierskiej - wylotówka na Ożarów. Numer działki 762....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.